Nakit ve Taksitli Yedek Parça Satışı; Online Yedek Parça

Yedek parça satın alacak olan müşteriler tarafından kaporta ve aydınlatma grubu ürünleri hariç, diğer tüm ürünlerde kargo ücreti olmayan bir satın alma fırsatı bulunuyor.

TEKNOLOJİ 20.11.2020, 20:53
Nakit ve Taksitli Yedek Parça Satışı; Online Yedek Parça

Onlineyedekparca yedek parça sitesinde iki farklı türde yedek parça araması yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz parçanın adını ve aracınızın markasını sayfanın en üst kısmındaki site içi ürün arama bölümüne yazabilirsiniz. Ayrıca arama bölümünün altında yer alan markaların üzerine geldiğinizde, dilediğiniz yedek parça seçimini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yedek Parça Siparişi Ücretsiz Kargo

Yedek parça satın alacak olan müşteriler tarafından kaporta ve aydınlatma grubu ürünleri hariç, diğer tüm ürünlerde kargo ücreti olmayan bir satın alma fırsatı bulunuyor. Onlineyedekparca sitesinde yer verilen tüm ürünlerde geçerli olan ücretsiz kargo özelliğini, 250 Türk Lirası ve üzerindeki alışverişlerle değerlendirmek mümkündür.

Aynı gün içerisinde kargoya verilebilen yedek parçalar, 3 ila 4 iş günü içerisinde adresinize getirilmektedir. Kargo takibi yapılabiliyor olması, iade ve değişim hakkının 14 güne varan bir süresinin bulunması, ödeme ve teslimat olanaklarını daha avantajlı kılıyor. Satın almak istediğiniz ürünlerin modellerini, hangi araçlar için uygun olduklarını da tüm detaylarıyla birlikte sitedeki ilanlar üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Güvenli Yedek Parça Alışverişi

İnternet üzerinden son derece güvenli bir şekilde yedek parça alışverişi yapılabilmesi mümkündür. Alacağınız ürünün ağırlığı veya boyutu fark etmeksizin, Onlineyedekparca güvencesiyle adresinize kadar gönderilecektir. Onlarca kilo ağırlıktaki ürünlerde dahi hızlı gönderi ve bedava kargo imkanı bulunuyor. 256 Bit SSL sertifikasına sahip olan firma, herhangi bir ödeme ve gizlilik problemi yaşanmaksızın, tüm müşterilerinin her ürünü sorunsuz bir şekilde satın almasını sağlıyor. Türkiye’nin her yerine, saat 11:00’dan önce verilen siparişlerin aynı gün kargoya verilmesi ve gönderiminin sağlanması mümkündür.

Onlineyedekparca Otomobil Yedek Parçaları

Bazı işletmelerde en düşük fiyatlı olan yedek parçanın takılıyor olmasına karşın, en yüksek fiyatlı modelin takıldığı öne sürülerek, çok daha fazla fiyat çıkartılabiliyor. Bu tarz problemlerle karşılaşmamak için, aracınızın marka ve modelini kendiniz girebileceğiniz bir yedek parça sitesi oluşturulmuştur. Onlineyedekparca firmasının tanınırlığı, Opel, Chevrolet, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Ford, Mercedes gibi markaların en yeni modellerinde dahi yedek parça bulmanızı sağlıyor. 2020 yılında piyasaya sürülmüş yeni bir araç için dahi tüm yedek parçalarını temin eden www.onlineyedekparca.com, internet üzerinden çok uygun fiyatlarla satışlarına devam ediyor.

Yorumlar (0)