Denizli'de Pazar ve Pazartesi Gününe Dikkat! Denizli'de Pazar ve Pazartesi Gününe Dikkat!

Meclis’te TBMM Başkanvekili ve CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Ak Parti Denizli Milletvekili ve TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanvekili Şahin Tin ile CHP Denizli Milletvekili ve TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi Şeref Arpacı’yı ziyaret eden Kasapoğlu’nun gündeminde Denizli, Denizli sanayisi ve ekonomik gelişmeler yer aldı. DSO Başkanı Kasapoğlu, "Denizli, Türkiye'nin en önemli sanayi şehirlerinden biri. Bu potansiyelimizi daha da geliştirmek için çalışmalarımız devam ediyor. TBMM'de gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde de Denizli'nin sanayi ve kalkınma potansiyelini ve yatırım imkanlarını dile getirdik" dedi.

Ankara’da çeşitli temaslarda bulunan Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu, TBMM’de de ziyaretler gerçekleştirdi. Başkan Kasapoğlu ve beraberinde Oda Genel Sekreteri Dr. Sezgi Akbaş, Denizli sanayisinin gündemini milletvekillerine aktardı.

BAŞKAN KASAPOĞLU DENİZLİ SANAYİSİNİN GÜNDEMİNİ MİLLETVEKİLLERİNE AKTARDI

Kasapoğlu, ilk olarak TBMM Başkan Vekili ve CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca’yı TBMM'deki makamında ziyaret etti. CHP Denizli Milletvekili Şeref Arpacı’nın da katıldığı toplantıda, Denizli şehri ve Denizli sanayisi ile ilgili sorunlar, öneriler paylaşılarak atılabilecek adımlar konuşuldu. Görüşmede ayrıca, işletme aşamasındaki yeni OSB birimleri hakkında da fikir alışverişinde bulunuldu.

MAKİNE İHTİSAS OSB ÇALIŞMALARINDAKİ SON DURUM KONUŞULDU

Daha sonra AK Parti Denizli Milletvekili ve TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanvekili Şahin Tin'i Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki makamında ziyaret ederek toplantı gerçekleştiren Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu, Denizli sanayisinin sorunları ve bu sorunlar kapsamındaki çözüm önerilerini aktardı. Görüşmede, Makine İhtisas OSB çalışmalarının hızlandırılması ile ilgili başlıklar da ele alındı.

KASAPOĞLU VE ARPACI, DENİZLİ SANAYİSİNİN GÜNCEL SORUNLARINI İSTİŞARE ETTİ

DSO Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu ve beraberinde Oda Genel Sekreteri Dr. Sezgi Akbaş, TBMM’deki ziyaretleri kapsamında son olarak CHP Denizli Milletvekili ve TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi Şeref Arpacı'yı Meclis’teki makamında ziyaret etti.
Gerçekleştirilen görüşmede Başkan Kasapoğlu, Arpacı ile Denizli sanayisinin güncel sorunlarını istişare etti; bu sorunlar ile ilgili atılacak adımların Denizli sanayisi ve sanayicimiz açısından önem arz ettiğini vurguladı.

KASAPOĞLU, “OLUMLU GEÇEN GÖRÜŞMELERİMİZ DENİZLİ’YE KATKI SAĞLAYACAK

Ziyaretlerin ardından nazik ev sahipliği için milletvekillerine teşekkürlerini sunan ve Ankara temaslarını değerlendiren Kasapoğlu, ziyaretlerde Denizli'nin sanayi ve ekonomiye katkılarını ve bölgenin ihtiyaçlarını dile getirdiğini söyledi. 
Görüşmelerde, Denizli'nin sanayi ve kalkınma potansiyeli, yatırım imkanları ve bölgenin ihtiyaç duyduğu teşvikler hakkında bilgi verdiğini belirten Kasapoğlu, Denizli'nin sanayi ve ekonomiye önemli katkılar sunduğunu ve bu katkılarını daha da artırmak için çalışmalarının devam ettiğini vurguladı. Bölgenin kalkınması için yatırımların teşvik edilmesi ve ihtiyaç duyulan altyapı çalışmalarının tamamlanması gerektiğini kaydetti.
DSO Başkanı Kasapoğlu, "Denizli, Türkiye'nin en önemli sanayi şehirlerinden biri. Bu potansiyelimizi daha da geliştirmek için çalışmalarımız devam ediyor. TBMM'de gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde de Denizli'nin sanayi ve kalkınma potansiyelini ve yatırım imkanlarını dile getirdik. Bölgemize yönelik yatırımların teşvik edilmesi ve ihtiyaç duyulan altyapı çalışmalarının tamamlanması için destek istedik" dedi.
Kasapoğlu, olumlu geçen görüşmelerin Denizli'nin kalkınması için önemli bir katkı sağlayacağına inandığını sözlerine ekledi. Baskan Kasapoglundan Tbmmye Ziyaret 2Baskan Kasapoglundan Tbmmye Ziyaret 3Baskan Kasapoglundan Tbmmye Ziyaret 1