J Plasma Sayesinde Genç ve Güzel Görünün

Cildin yenilenmesinde ve sıkılaşmasında etkin rol oynayan j plasma tedavisi helyum gazı ve radyo frekans dalgalarının birbiri ile kombine edilmesi ile kullanılır.

SAĞLIK 15.02.2021, 19:38
J Plasma Sayesinde Genç ve Güzel Görünün

Genetik ve çevresel faktörlerden dolayı cilt yüzeyinde meydana gelen deformasyonlar j plasma tedavisi ile yok edilir. Cildin yenilenmesinde ve sıkılaşmasında etkin rol oynayan j plasma tedavisi helyum gazı ve radyo frekans dalgalarının birbiri ile kombine edilmesi ile kullanılır.

Helyum gazı ile gönderilen radyo dalgaları dokulara zarar vermeden doğrudan cildin sıkılaşmasını sağlayarak kolajen üretimini tetikler. İşlemin uygulandığı bölge sıkı bir görünüme kavuşarak diri görünür.

J Plasma Kimlere Uygulanır?

Medikal estetik alanında yaşanan gelişmeler cilt bakımına önem veren kişiler tarafından büyük bir avantajdır. Dolayısıyla j plasma tedavisi 30 yaş üzeri bay ve bayan herkes tarafından kullanılabilir. İşlemin en önemli özelliği helyum gazının ve radyofrekans dalgalarının kullanılıyor olmasıdır.

Vücutta meydana gelen şekilsel bozukluklar ve sarkmalar j plasma tedavisi ile onarılarak sağlıklı bir görünüme kavuşur. Böylece gevşemiş deri toparlanarak vücudun genç görünmesi sağlanır.

Günümüzde pek çok kişi genç ve güzel görünmek amacıyla teknolojinin getirdiği tüm imkanlardan yararlanmayı tercih ediyor. Bu doğrultuda devreye giren ve gençleşme konusunda etkili sonuçlar doğuran j plasma teknolojisi geliştirilmiş en yeni yöntemlerden biridir.

Yaşlanma sürecinin başlaması, kilo alıp vermeler ve hamilelik sonrası etkenlerden dolayı insanlar estetik açıdan vücudunda meydana gelen görüntülerden rahatsız olabilir. Bu doğrultuda daha fazla doku hasarına uğramadan j plasma teknolojisi tercih edilir. Cilde farklı ısı ayarında gönderilen radyofrekans dalgaları cildin onarıcı ve yenileyici hücrelerini harekete geçirerek vücudun sıkı ve genç görünmesini sağlar.

Burun Estetiği Yöntemleri Nelerdir?

Tüm dünyada yaygın bir şekilde tercih edilen burun estetiği ülkemizde de en çok yaptırılan estetik operasyonlar içerisinde yerini alıyor. Doğuştan gelen ya da sonradan oluşan burun deformasyonları burun estetiği ile giderilir. Burun ucunu kaldırma, kemerli burun yapısını düzeltme ve estetik açıdan yüz hatlarına uygun burun formuna kavuşmak amacıyla burun estetiği yapılır.

Burun estetiğinde kullanılan yöntemler içerisinde ameliyat ile yapılan işlemler ve ameliyatsız işlemler bulunur. Rinoplasti olarak adlandırılan burun ameliyatı ile yüze anlamlı bir ifade kazandıran burun şekli elde edilir. Ameliyatsız bir işlem olan burun dolgusu ise burun deformasyonlarını geçici olarak düzeltir.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Burun estetiği operasyonları genel anestezi altında ve klinik ortamlarında plastik cerrahlar tarafından yapılır. Açık rinoplasti doktorun görüş açısını kolaylaştırırken yüzde iz bırakması nedeniyle pek tercih edilmez. Kapalı rinoplasti yönteminde ise doktor burun içerisinden ilerler. Kapalı rinoplasti ile yapılan burun estetiği sonrasında yüzde herhangi bir kesi izine rastlanmaz.

Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği fiyatları kullanılan yöntemi, kliniğe edilen kliniği ve doktorun deneyimine bağlı olarak belirlenir.

Liposuction Nedir ve Nasıl Yapılır?

Vücudun farklı noktalarında meydana gelen dirençli yağlanmalar Liposuction yöntemi ile tedavi edilir. Liposuction yağ aldırma olarak bilinir. Kullanılan bu teknikte hedeflenen bölgeye kesiler atılır ve buraya gönderilen ısı yağların erimesini sağlar. Eriyen yağlar ince kanüller ya da vakumlama cihazları yardımı ile alınır. Böylece sağlıklı bir zayıflama tekniği olan Liposuction başarılı bir şekilde tamamlanır.

Liposuction Sonrası İyileşme Dönemi Nasıldır?

Liposuction işleminden sonra hastaların kaliteli bir dinlenme süreci geçirmeleri gerekir. Bu dönemde ağır aktivitelerden ve stresli alanlardan uzaklaşmak gerekir. Vücudun sıkı ve toplu olması için Liposuction sonrasında korse giymesi faydalı olacaktır.

Liposuction Fiyatları

Özellikle bayanlar tarafından tercih edilen Liposuction güncel fiyatları klinikler tarafından belirlenir. Sunulan hizmetler ve kullanılan yöntemler fiyatlar üzerinde belirleyici oluyor.

Yorumlar (0)