Duyu Market Denizli Teras Park Yanında Hizmetinizde

Çocuk gelişimi ve eğitiminin günümüzde bilinçli olarak ebeveynler tarafından ufak yaşlardan itibaren verilmesi son derece önemlidir.

Duyu Market Denizli Teras Park Yanında Hizmetinizde

Çocuk gelişimi ve eğitiminin günümüzde bilinçli olarak ebeveynler tarafından ufak yaşlardan itibaren verilmesi, kişilik gelişimi yönünden uzun vade de bireyler üzerinde olumlu etkileri son derece yüksektir. Bu kapsamda, duyu market olarak, çocukların okul öncesi ve sonrası yada büyüme evreleri içerisinde gelişimlerini sağlıklı sürdürebilmeleri için çeşitli ürünleri ebeveynlere sunmaktadır. Egitici oyuncaklar, kitap ve çeşitli eğitim setleri ile global dünyanın teknoloji ve eğitim anlayışına uygun ürünler, gerek ebeveynler, gerek ise çocuklar tarafından büyük ilgi görerek, duyu market,in sektöre bakış açısının ne kadar doğru olduğu anlaşılmaktadır.

Çocuk oyunları, kutu oyunları, zeka oyunları gibi bir çok çeşitli oyunların satışının yapıldığı duyu market bünyesinde görevli kaliteli personel ve sektöre sundukları insan odaklı hizmet anlayışı ile ebeveynlerin gözünde farklı bir ambians yarattıkları gibi, firmaya duyulan güvende bir o kadar artmış durumdadır. Özellikle spor outdoor ürünleri ile dikkat çeken duyu market, masa tenisinden, bisiklete, spor aletlerinden , dart oyunları ve  bahçe oyuncaklarına kadar farklı çeşitlilikte hizmet anlayışına sahip kurumsal bir firma olması ile bilinmektedir. Duyu market showroom, denizli teras park yanında deneyimli presonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Showroom olarak gidip ziyaret edebiliceginiz duyu market ayrıca, internet üzerinden online satış yapılan bir e ticaret sitesi olma avantajı ile dikkat çekmektedir. Denizli bölgesinde yaşayan ebeveynler showroom, u ziyaret ederek alış veriş yapabilirler. Bunun dışında denizli dışında yaşayan fakat duyu market ayrıcalıklarından yararlanmak isteyipte showroom u ziyaret edemeyen bireyler, https://duyumarket.com.tr/ web adresi ziyaret ederek online olarak alış veriş imkanından yararlanabilirler.

7/24 online sipariş verebileceğiniz tüm ürünler için duyu market, kredi kartlarına taksit imkanı sunarak ebeveynlerin tüm ayrıcalıklardan yararlanmasını sağlamaktadır. Bunun yanında çağrı hizmetinde bulunan deneyimli müşteri yetkilisi ile yapıcagınız her türlü soru , görüş ve merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilmek son derece mümkün olmaktadır.

Adres:

Duyu Market San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yenişehir Mah. Ziya Tıkıroğlu Caddesi No:83/1

Merkezefendi/ DENİZLİ

Çağrı Merkezi

0 (850) 302 00 80

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER