Denizli'de 15 yaşındaki kızı kaçıran kişi canlı yayında gözaltına alındı

Esra Erol'da programında herkesi şoke eden bir olay yaşandı. Denizli'de 1 aydır kayıp olan 15 yaşındaki kız çocuğu bulundu. Buket Duyar'ı zorla alıkoyan H.K ise stüdyoya gelen ekipleri tarafından gözaltına alındı.

GÜNCEL 25.12.2020, 00:11 25.12.2020, 11:36
Denizli'de 15 yaşındaki kızı kaçıran kişi canlı yayında gözaltına alındı
banner1656

HABERDENİZLİ.COM

ATV ekranlarında yayınlanan "Esra Erol'da" programında günlerdir Meral Hançer'in Denizli'de 20 Kasım tarihinden beri kayıp olan 15 yaşındaki kızı Buket Duyar aranıyordu.

15 yaşındaki kızından 1 aydır haber alamayan Meral Hanım "Kızımın başına kötü bir şey gelmiş olabilir. Kendinden yaşça büyük Ş.A, H.K, A.A, M.A, O.N VE D.Y isimli arkadaşları var. Bu kişilerin kötü alışkanlıkları olduğunu öğrendim. Kızımın bu kişiler tarafından saklanıldığını düşünüyorum" diyerek gözyaşlarına hâkim olamadı. İddiaların odağındaki H.K. "Esra Erol'da" programına katılarak hakkında çıkan iddiaları kabul etmedi ve Buket Duyar'ın sadece iki hafta önce evinde bir gece kaldığını ifade etti.

15 YAŞINDAKİ KAYIP BUKET'İ ESRA EROL BULDU

Buket Duyar dün akşam Denizli İl Emniyet müdürlüğüne bağlı çocuk şube eşliğinde yurda yerleştirildi. 15 yaşındaki Buket Duyar'ın karakolda verdiği ifade ise kan dondurdu. "H.K'nın 1 ay boyunca B.D'yi zorla alıkoyduğu. Hem kendi canıyla hem de ailesinin canıyla tehdit ettiği ve üzeri kilitli bir evde tutarak darp ettiği" ortaya çıktı.

Esra Erol'un programı ihbar kabul eden Denizli İl Emniyet Müdürlüğü'nün talimatıyla Alibeyköy Polis Merkezi ve Eyüp Sultan Asayiş Büro Amirliği tarafından H.K. canlı yayında gözaltına alındı.

DENİZLİ'DEN CANLI YAYINA BAĞLANILARAK KAYIP KIZIN BULUNDUĞU DUYURULDU

Koyun, 15 yaşındaki Buket Duyar’ın ilk kaybolduğu zamanlarda kendisine geldiğini ve saat 10.00 ile 18.00 sularında evinde kaldığını iddia etti. Fakat canlı yayının ilerleyen sürelerinde ATV ekipleri Denizli’den canlı yayına bağlanarak 15 yaşındaki Buket Duyar’ın bulunduğunu, ilk ifadesinde korktuğu için açıklayamadığı gerçekleri yurtta kalırken yurt müdürüne ve ailesine açıkladığını tekrar ifade vererek, Hasan Koyun tarafından kaçırıldığını ifade ettiği öğrenildi. Hasan Koyun isimli şahıs 15 yaşındaki kızı alıkoyarak 3 sene seni saklayacağım sonrada seninle evleneceğim dediği öğrenildi. Genç kızın ifadeleri üzerine Hasan Koyun canlı yayında polis tarafından tutuklandı.

banner1640
Yorumlar (0)