banner1029

En Güzel ve En Hesaplı Kına Malzemeleri Hobidunya.com'da

En Güzel ve En Hesaplı Kına Malzemeleri Hobidunya.com'da
banner1231

Bir kına gecesi planlıyorsanız, nerede olursa olsun, bazı dekor öğeleri ve parti malzemeleri satın almanız gerekir. Her detayı düşünerek satın almak istediğiniz kına malzemeleri tek tek çok cüzi fiyatlarla satın alınabilse de toplamda ciddi bir maliyet getirebilir. Bu yüzden Hobi Dünya gibi hesaplı bir adres seçmek önemli hale gelebilir.

Tüm süslemeler ve malzemeler için bir servet ödemek zorunda değilsiniz. Birkaç küçük satın alma kına gecesi eğlencenizin biraz daha özel olmasını sağlayabilir ve misafirleri kutlamalardan heyecanlandırabilir. Fakat öncelikle minimum neler satın almanız gerektiği ile ilgili bir fikriniz olmalıdır.

Kına Gecesi için Geleneksel Kına Gecesi Malzemeleri Nelerdir?

Türk ve İslam kültüründe köklü bir geleneğe sahip olan kına gecelerinin nüans farkları olsa da temel bir ritüeli vardır. Hem sevinç hem gözyaşı ile duygu yüklü birkaç saat gelinin baba evinden ayrılışından en geç bir gece öncesinde sahnelenir. Gelinin özel ve muhtemelen kırmızı renkli bir kına elbisesi ve kına tacı ile katıldığı gecede mekan çeşitli kına süsleri ile süslenir. Kına mumları eşliğinde şarkılar, türküler söylenir. Eski geleneklerde taze yoğrulan kınadan herkesin avucuna kına konulurdu, ancak günümüzdeki modern kına gecelerinde süslü küçük paketler halinde kına dağıtılması göreneği daha çok kabul görüyor. Gelinin arkadaşları akrabaları ve komşuları için özel paketlerde konuklara dağıtılan kına çeşitleri süslü kına tepsisi veya kına sepeti içerisinde olması şık bir sunum olarak tercih edilir.

Ekonomik Kına Gecesi Malzeme Paketleri

Kına gecesine katılacak kişi sayısına göre kına süsleri ve kına malzemeleri için daha ekonomik seçeneklerde bulunuyor. Fiyat ve kalite bazında en iyi kına gecesi malzemeleri için https://www.hobidunya.com/soz-nisan-dugun-susleri adresini ziyaret edebilirsiniz. Kına çeşitlerinden balonlara, kına mumlarından süslemelere kadar ihtiyaç duyulan tüm kına gecesi malzemeleri için istenilen adette sipariş vermeniz mümkün. Ayrıca kına gelin duvağı, el gülü, kına tacı malzemelerin tamamının set şeklinde sunulduğu kına gecesi paketleri satın almak daha iyi bir fikirdir. Ayrı ayrı satın almak, maliyeti biraz yükseltirken paket halinde hem daha hesaplı alışveriş yapmış olursunuz hem de unutulması mümkün malzemeleri temin etmiş oluyorsunuz.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2017, 11:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER