Mithat Tuncel ve Eşi Selin Tuncel Belgrad Tatili Yaptı

Tatil ile stresten uzaklaşmak isteyen Mithat Tuncel ve Selin Tuncel çifti tercihlerini Belgrad’dan yana kullanarak güneşin tadını çıkardı.

YAŞAM 28.08.2020, 09:31
Mithat Tuncel ve Eşi Selin Tuncel Belgrad Tatili Yaptı
banner1692

Sırbistan’ın başkenti olan ve her zevke hitap eden eğlenceli mekânları ile ön plana çıkan Belgrad, son dönemlerde ünlü oyuncuların ve keyifli bir şekilde tatil yapmak isteyenlerin oldukça uğrak noktası haline geldi. Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyen ve tabiri caizse bir nebze olsun nefes almak isteyen Mithat Tuncel ve Selin Tuncel çifti de tatilini Belgrad’dan yana kullandı. Eğlenceli ve güzel vakit geçiren çift aynı zamanda tarihi dokuları ve kültürel mirasları gezerek birbirinden güzel aktivitelere katıldı.

Tuna ve Sava Nehirlerinin birleştiği noktada ziyaretçilerine göz kırpan Belgrad, tarihi ve kültürel dokusu, renkli gece hayatı ve birbirinden güzel sokakları ile birlikte her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Gece hayatının da oldukça hareketli olduğu Belgrad ışıklı sokaklar, barları, lüks otelleri ve kafeleri ile birlikte göz doldurmaktadır.

Mithat Tuncel ve Eşi Selin Tuncel 1

Bunun yanı sıra Aziz Sava Katedrali, Mehmet Paşa (Sokullu Mehmet Paşa) Çeşmesi, Nebojsa Kulesi, Nikola Tesla Müzesi, Stambol (İstanbul) Kapısı, Kafe ve dükkânlarıyla ünlü Knez Mihailova sokağı, Aleksandra Bulvarı, Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi, Taş Meydan ve St. Mark Kilisesi ve Skadarlija Sokağı başta olmak üzere gezilebilecek pek çok mekâna sahiptir. Tipik bir Avrupa Kasabasını anımsatan Belgrad aynı zamanda sıcakkanlı insanları ve ulaşımda olan kolaylığı ile birlikte pek çok tarih sever tarafından da ziyaret edilen bir şehir haline gelmiştir.

Mithat Tuncel Belgrad tatili sonrasında yapmış olduğu açıklamalarda, buranın herkes tarafından görülmesi gerektiğini, oldukça zevkli ve eğlenceli mekânlara sahip olduğunu belirterek güzel bir tatil geçirmek isteyenlerin Belgrad’a uğramasının altını çizmiştir. Ayrıca Belgrad’ın her bütçeye uygun konaklama yerlerine sahip olduğunu ve uygun fiyatlarla da olsa bu güzel yerin gezilmesi gerektiğini belirten Mithat Tuncel oldukça güzel ve eğlenceli tatil geçirerek yaşamın yorgunluğundan ve hayatın stresinden bir nebze olsun uzaklaşabildiklerini dile getirdi.

Mithat Tuncel ve Eşi Selin Tuncel 2

Yorumlar (0)