İsmail YK Yeni Aşkını bir film setinde Duyurdu

Almanya’da yaşayan ünlü sanatçı İsmail YK, uzun süredir adından söz ettirmiyordu.

YAŞAM 01.10.2020, 12:19 01.10.2020, 14:24
İsmail YK Yeni Aşkını bir film setinde Duyurdu

42 yaşındaki ünlü sanatçı İsmail YK, yeni bir aşka yelken açtığını sosyal medya sayfası ve film seti üzerinden duyurdu. Ancak gelen bu aşk haberi magazin gündeminde en çok konuşulanlar arasına kısa bir süre içerisinde girdi. Kendisinden 22 yaş küçük 20 yaşındaki Dilara adlı hayranıyla ilişki içinde olduğunu ifade eden İsmail YK, bu gelişmeyi tüm takipçileriyle film izle sitesi video aracılığında paylaştı. Almanya’da ikamet eden ünlü şarkıcı, özel hayatını genel olarak basından uzak tutmayı tercih etse de bu konuda son derecede açık bir tavır sergiledi. Kendisi gibi Almanya’da ikamet eden yeni sevgilisini içeren paylaşımı da herkesin dikkate aldığı konular arasında da yer aldı.

İsmail YK Yeni Aşkını bir film setinde Duyurdu

Almanya’da yaşayan ünlü sanatçı İsmail YK, uzun süredir adından söz ettirmiyordu. Ancak yaptığı son paylaşımla yeniden gündeme gelmeyi başaran ünlü sanatçı, özel hayatıyla konuşulmaya başladı. Kendisinden 22 yaş küçük olan sevgilisiyle kişisel sosyal medya hesabından paylaşım yapan İsmail YK, tepkilerin odağı haline geldi. Kral şakir korsanlar diyarı filminde kısa bir seslendirme için gelen yk sevenlerine sette İlk paylaşımını yaparak, ilişkisini herkese duyuran ünlü isme destek verenler de çıktı.

Instagram hesabından yaptığı video paylaşımında kız arkadaşına da yer veren İsmail YK’nın video içerisinde şarkı söylemesi de dikkatlerden kaçmayan detayların başında yer alıyor. İsmail YK, sevgilisine aşkını açıklamak adına videoda İbrahim Tatlıses’e ait olan Söylim Mi adlı parçaya da yer verdi. Bu şarkı eşliğinde çekilen video kısa süre içerisinde da trendlere girmeyi de başardı.

Şu an 42 yaşında olan İsmail YK’nın beraber olduğu 20 yaşındaki kadının aynı zamanda da üniversite öğrencisi olduğu da ifade edildi. Bu gelişmeler sosyal medya mecrasında kısa bir süre içerisinde yer alırken hem olumlu hem de olumsuz yorumlara da sık sık maruz kaldı.

Yorumlar (2)
ibrahim 11 ay önce
Yalan haber yapmayın o kız sadece arkadaşı
serin 11 ay önce
yaziklar olsun sizingibinhabercilere hiçmi utanmiyorsunuz