Kyani

Kyani firması Türkiye'de bürosu ve temsilcilikleri bulunmasına rağmen satış temsilciliği yapmak isteyen ve üyelik sistemiyle çalışan kişiler de yer almaktadır.

Kyani

Kyani markası ve ürünleri konusunda insanların genel olarak şikayet ettikleri nokta bazen kargo gibi gecikmeler olabilmektedir. Aksi takdirde genel kapsamlı bir inceleme yapıldığında ürünlerin kalitesi, kullanımı veya sağlığa katkıları gibi noktalarda şikayetler ile karşılaşılmamaktadır. Genel olarak internet üzerine yaptığınız araştırmalarda, markanın ve ürünlerin en düşük şikayet oranlarını oluşturduğu net olarak görebilirsiniz.

Bazı noktalarda müşteri hizmetleri ile ilgili şikayet bildirimleri ortaya çıksa da bu noktada karşılaşılan yoğunluklar nedeniyle hızlı dönüş sağlanması açısından kısa gecikmeler yaşanabilmektedir. Ancak her halükarda firma tarafından müşterilerin sorunlarının çözülmesi için müşteri hizmetleri olabildiğince iyileştirilen bir yapıya ulaştırılmaya çalışılmaktadır. Bu sayede sorunsuz ve pratik bir sistem elde edilmesi için firma çok yüksek özen göstermektedir.

İade ve ürünlerin fiyatlarının belirlenmesi konusunda genel firma merkezi üzerinden görüşme gerçekleştirerek belirlemeler yapan Kyani, Türkiye temsilcilikleri bu konuda bazı şikayetler almaktadır. Ancak ürünlerin satışının ve teslimatının gerçekleştirilmesi gibi noktalarda firma tüm müşterilerine kuralları ve uygulanacak sistemi net şekilde bildirmektedir. Bu nedenle müşteriler bu noktaları gözden geçirdikten sonra alışveriş yaparak iade ve teslimat bilgilerini net bir şekilde görebilirler.

Firma Türkiye temsilcilikleri tarafından size sunulan hizmet hakkında işlem gecikmeleri veya ücretler ile ilgili sıkıntılar yaşadığınızda, yine şikayet bildirimlerini mail, telefon veya web sayfası üzerinden sağlayabilirsiniz. Örneğin, almış olduğunuz bir ürünün yanlış ulaştırılması veya eksik ulaştırılması gibi noktalarda iade işlemleri gerçekleştirmek için bu iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Genel Noktada Kyani Şikayetleri

Genel noktada Kyani markası ve ürünleri hakkında karşılaşılan şikayetlerde yüksek ücretler alındığı gibi noktaları görebilirsiniz. Aslında bu noktalar satış aracılığı gerçekleştiren ve yetkili olmamasına rağmen satış yapan kişiler nedeniyle ortaya çıkmaktadır.

Kyani firması Türkiye'de bürosu ve temsilcilikleri bulunmasına rağmen satış temsilciliği yapmak isteyen ve üyelik sistemiyle çalışan kişiler de yer almaktadır. Bu kişiler ürün satışları sırasında piyasa fiyatlarının üstünde rakamlar talep ederek, kimi zaman dolandırıcılık yöntemlerini de tercih edip insanların mağdur olmasına neden olmaktadır. Bu nedenle satış gerçekleştiren kişinin Kyani firması tarafından belirtilmiş bir belgeye sahip olup olmadığını ve ne kadar yetkiye sahip olduğunu mutlaka sorgulamanız gerekmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER