Denizli’de eğlence sektörüne her geçen gün yeni mekanlar katılıyor. Bunlardan bir tanesi de “Piraye” oldu. İş insanı Serdal Polat “eğlence sektörüne Piraye ile adım atmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.
Piraye’nin açılışı muhteşem bir konser ile taçlandırıldı. Gecede ünlü sanatçı Niran Ünsal sahne aldı. İş insanı Serdal Polat ve Rıdvan Şimşek ortaklığında hizmete giren restoranın açılış programına Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, iş insanları ile çok sayıda davetli katıldı. Açılış kurdelesi protokol üyeleri tarafından kesildi.

SERDAL POLAT “EĞLENCE SEKTÖRÜNE PİRAYE İLE ADIM ATMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”

Denizlili iş insanı Serdal Polat, çok mutlu olduklarını ifade ederek “Denizli’de ticaret ile uğraşıyorum. SP yapı inşaat firmasının sahibiyim. Eğlence sektörüne de adım atmak istedim. Eğlence sektöründe Denizli’ye güzel daha kaliteli hizmet verebilmek için “Piraye” ismini verdiğimiz restoranımızı bugün açıyoruz. Yemeklerimiz ve çalışanlarımız ile çok iddialıyız. Yeni bir soluk kazandırdığımızı düşünüyoruz. Bütün denizli halkını bekliyoruz. Nasip olursa ilerde diğer şubelerimizi de açmayı planlıyoruz. Herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

HASAN BALKANAY “DENİZLİ’DE SOSYALLEŞME VE GECE HAYATI ANLAMINDA BÜYÜK BİR RENK KAZANDI”

İşletmenin reklam yüzü ve marka danışmanı Daire215 Ajans Medya Tanıtım sahibi Hasan Balkanay açılışta yaptığı konuşmada “Denizli gastronomi ve eğlence mekanı anlamında yeni bir yer daha kazandı. İş insanı Serdal Polat ve girişimci ortağı Rıdvan Şimşek’in açtıkları Piraye açılışını da Niran Ünsal ile taçlandıracak. Tüm denizli’ye hayırlı olsun. Kendilerine bol kazançlar ve başarılar diliyorum” dedi. Son döenmlerde denizli’de açılan oldukça fazla işletmelerin olduğunun altını çizen Hasan Balkanay “Denizli’de sosyalleşme ve gece hayatı anlamında büyük bir renk kazandı. Tatlı bir rekabet oluştu. Bizler de daire 215 olarak birçoğu ile işbirliği içinde reklamlarını yönetiyoruz. Mutluyuz, Denizlimiz her anlamda her geçen gün gelişiyor. Herkese başarılar diliyorum” diye konuştu.

Sepet örmeciliğini yaşatan emektar usta ‘Sanatçı' unvanı aldı Sepet örmeciliğini yaşatan emektar usta ‘Sanatçı' unvanı aldı

Açılışta sahne alan ünlü sanatçı Niran Ünsal en sevilen şarkılarını davetliler için seslendirdi. Gece geç saatlere kadar Niran Ünsal’ın şarkılarıyla eğlenen misafirler iş insanı Serdal Polat’a teşekkür ettiler.

Denizli Eglence Piraye Mekan Niran Unsal3Denizli Eglence Piraye Mekan Niran Unsal1Denizli Eglence Piraye Mekan Niran Unsal4Denizli Eglence Piraye Mekan Niran Unsal5Denizli Eglence Piraye Mekan Niran Unsal2