En yeni aksiyon filmleri nereden izlenir?

GÜNCEL 22.11.2021, 10:26
En yeni aksiyon filmleri nereden izlenir?

Bu filmlerde savaş, akrobasi sürüşü veya patlamalar gibi aksiyon sahneleri, karakter gelişimi ve hikaye derinliği gibi film yapımının diğer alanlarına göre önceliklidir. Savaş filmlerinin çoğundan farklı olarak, kahraman genellikle eylemi başlatan kişidir. Gerilim ve macera filmleri arasında güçlü bir bağ vardır.

Filmler bize gerçeklikten bir kaçış ve gerçek dünyada eksik olan bir şeyi sağlayan alemlere dalma fırsatı sunar. Rom-com'lar, içimizdeki romantikleri keşfetmemizi sağlarken, aynı zamanda mutlu bir sonun garanti edildiğini bilmenin rahatlığını da sağlar. Korku filmleri ve gerilim filmleri, tehlikede olmadan vekaleten yaşamamıza izin verir. Bilim kurgu ve fantaziye dayalı filmler bizi başka alemlere veya belki de evrenlere taşıyabilir. Aksiyon filmleri, elbette, daha fazla heyecan, macera ve tabii ki patlamalar olsaydı hayatın nasıl olacağını hayal etmemizi sağlar. En yeni aksiyon filmleri izle türkçe dublaj altyazılı.

Aksiyon filmi, şansı yaver giden her kahraman gibi asla pes etmez. Hollywood, sinema dağıtım sektörünü restore etmek için bir strateji geliştirirken, gişe rekorları kıran filmler vizyona girme programından daha aşağılara itildikçe veya akışa aktarıldıkça kutlanacak büyük popüler aksiyon gişe rekorları kıran filmleri bulmak zor olacak. Salgından önce bile, tür süper kahraman serileri ve havanın çoğunu kaplayan diğer destek direkleri ile tuhaf bir yerdeydi. Ancak, her zaman yapılacak yeni keşifler ve övülecek yeni kır saçlı kahramanlar vardır.

Yıl ilerledikçe bu listeyi en iyi bükülmelerle dolu suç gerilim filmlerinin, zaman döngüsüne sahip dövüşlerin ve araba kovalamasıyla dolu gişe rekorları kıran filmlerin tümü ile güncellemeye devam edeceğiz. Bu liste, patlamalarla kaşlarınızı çatan, çılgın savaş koreografisiyle sizi sersemleten veya dayanılmaz bir gerilimle midenizi bulandıran filmleri içermelidir. Şimdiye kadar elimizdekiler bunlar. Mekanların genellikle tarihi olmasına rağmen, Douglas Fairbanks ve Errol Flynn gibi yıldızlar 1920'ler ve 1930'lar boyunca Amerika Birleşik Devletleri'nde macera filmlerini popüler hale getirdi. 1960'larda ve 1970'lerde James Bond serisinin başarısı nedeniyle, aksiyon filmleri son yıllarda giderek daha popüler hale geldi. Hızlı tempolu aksiyon sahneleri, otomobil kovalamacaları, yumruk dövüşleri ve diğer unsurlar erken Bond filmlerinde yaygındı. Sonuç olarak, rakipleri tek bir astarla yok edebilen becerikli kahramanın imajı daha popüler hale geldi.

Yorumlar (0)