Villa Yapı Prefabrik Ev Fiyatları

Villa yapı prefabrik evlerinin üretiminde kullanılan malzemeleri kendi fabrikasında üreten, Türkiye ve dünyada adını duyuran prefabrik fabrika, ev, ofis gibi yapıların üretimini yapan bir firmadır.

Villa Yapı Prefabrik Ev Fiyatları

Villa yapı prefabrik, prefabrik evlerinin üretiminde kullanılan malzemeleri kendi fabrikasında üreten, Türkiye ve dünyada adını duyuran prefabrik fabrika, ev, ofis gibi yapıların üretimini yapan bir firmadır. Villa yapı prefabrik, prefabrik ev fiyatları belirlerken müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak, en iyi kalitede ve en uygun ekonomik koşullarda müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmamız villa yapı prefabrik, üretmiş olduğu tek katlı ve çift katlı prefabrik evleri imal ederken kalite, hizmet, garanti unsurlarını göz önünde bulundurarak hızlı bir şekilde seri üretim yapmaktadır. Firmamız, personelimiz fabrikamızdaki seri üretime ayak uyduracak nitelik ve donanımla beslenmiş yeterlikte olup, personeli ile ilgili işçilik ücretlerinin hesaplanmasında yıllık anlaşmalar çerçevesinde çalışır.  Prefabrik ev imalatında kullandığımız malzemeler toptan satın alımlarla tedarik edildiğinden dolayı müşterilerimize verdiğimiz hizmet bedellerinde değişiklik olmamaktadır. Müşterilerimizi prefabrik ev hakkındaki sorularına yanıt olabilmesi adına tek katlı ve çok katlı prefabrik ev fiyatlarımızı, modellerimizi ve teknik özelliklerini içeren prefabrikevfiyatlari.com internet sayfamız bulunmaktadır.

Firmamızdan yapacağınız ürün alışverişlerinde ödemeler peşin olabileceği gibi, yapının siparişi alındığında  %40 ‘ı peşin,  geri kalan kısmı ise anahtar tesliminde 30 ve 60 günlük vade seçenekleriyle yapılabilmektedir. Firmamız prefabrik evlerinizi en az 30 gün en fazla da 60 gün içerisinde üretimini gerçekleştirmektedir.

Değerli müşterilerimiz, firmamız villa yapı prefabrik iletişim adresi olarak İstanbul, Tuzla, İçmeler Mahallesi, Mazhar Sokak, No 15- 1/11’de müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız villa yapı ile iletişime geçmek isteyen ve prefabrik ev fiyatları konusunda bilgi almak isteyen müşterilerimiz diledikleri halde açık adresimize gelinerek ya da 0 216 392 26 91 no’lu telefon numarasından müşteri temsilcilerimize danışılarak hizmet alınabilmektedir.

1500 metre kare alana yayılmış olan dev villa yapı prefabrik yapı showromlarında fabrikamızda üretimini yapmış olduğumuz ürünleri sergilemekteyiz. Tek katlı ve çift katlı prefabrik evlere ait modellerimizi mağazalarımıza gelerek gözlemleme şansını kazanmış olursunuz ve bu arada istediğiniz nitelikteki evin maliyetinin, prefabrik ev fiyatları arasındaki hangi aralığa girdiğini de tespit etmiş olursunuz. Sizleri bekliyoruz.

Bize 0216 494 49 49 ‘dan ulaşabilirsiniz.

Web adresimiz ; villayapi.com / prefabrikevfiyatlari.com

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2017, 13:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER