Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

Kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan müşteriler 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir.

EKONOMİ 22.05.2020, 19:01
Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?
banner1621

Gelir belgesiz kredi nasıl alınır? Son zamanlar kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin en çok merak ettikleri konulardan birisidir. Gelir belgesiz olarak kredi alabilmeniz için öncelikle bankaların bazı şartlarına ve politikalarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir.

Gelir belgesiz kredilerde banka çalışması düzgün olan ve kredi puanı yüksek olan kişiler kredi ihtiyaçlarında kimlikleriyle bu kredileri alabilmektedirler. Sizlerde eğer gelir belgesiz kredi alacaksanız bankaların şubelerine gitmeden internet veya SMS yöntemleriyle kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan müşteriler 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir. Dilerseniz sizlere en kolay ve gelir belgesi vermeden hangi bankalardan kredi alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler verelim.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız bazı bankalardan mesaj atarak hemen ne kadar kredi alacağınızı öğrenebilirsiniz.  Aldığınız krediler sadece ihtiyaç kredisi için geçerlidir. İhtiyaç kredileri haricinde olan konut kredisi ve taşıt kredisi için gelir belgesiz kredi alamazsınız. Bu kredileri müşterilerin gelir durumuna göre limitleri belirlenen kredilerdir.

Hızlı ve aynı gün onaylı kredi almak istiyorsanız aşağıdaki bankalardan başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • Denizbank üzerinden 000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Başvuru için cep telefonunuzun mesaj kısmına girip Kredim TC yazdıktan sonra 3280’e gönderebilirsiniz. Bu şekilde kredi başvurusu yaptığınızda banka hemen size dönüş yapacaktır. Onay alırsanız en yakın banka şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz.
  • QNB Finansbank 50.000 TL ihtiyaç kredilerini gelir belgesiz olarak vermektedir. Kredi başvurusu için TC numaranızı 5030’a göndermeniz yeterlidir. Bu şekilde onay alırsanız bu krediyi sadece kimlikle banka şubesinden veya bankanın mobil uygulamasını kullanıyorsanız mobil uygulama üzerinden bankaya gitmeden de kullanabilirsiniz.
  • Garanti BBVA şubelerine sadece kimliğinizle giderseniz 100.000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bankadan kredi alabilmeniz için 3 aylık sigortanızın ekranlarda gözüküyor olması gerekmektedir. Yeni işe başlayanlar maalesef kredi onayı alamazlar.
  • Akbank İnternet bankacılığı kullanan müşteriler hiçbir şekilde bankaya gitmeden 50.000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi alabilmektedirler. Sizlerde bu bankanın müşterisiyseniz Akbank Direkt uygulamasını kullanarak ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Bu bankalar haricinde diğer başka bankaların, gelir belgesiz kredi imkanlarından faydalanmak istiyorsanız www.iyipara.org sitesine gidebilir ve bu site üzerinden kredi veren bankaları inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (1)
pluto trust corporation 4 ay önce
İyi günler ! kredi talep eden tüm değerli müşterilerimize hızlı bir bildirimde bulunmaktayız, şu anda uygun bir kredi faiz oranına sahip bir kredi planındayız.
İletişim:

creditcentercorp.usa@gmail.com
banner1551
16°
parçalı az bulutlu
Denizli Büyükşehir Belediyesi facebook twitter instagram youtube iletisim denizli buyuksehir belediyesi