İngilizce Özel Ders Almanın Yeni Yolu: Anadili İngilizce Olan Öğretmen Bul

İngilizce öğrenmek, özellikle son 10 senedir pek çok sektör ve alanda gereksinim duyulan bir durum olmuştur.

İngilizce Özel Ders Almanın Yeni Yolu: Anadili İngilizce Olan Öğretmen Bul

İngilizce öğrenmek, özellikle son 10 senedir pek çok sektör ve alanda gereksinim duyulan bir durum olmuştur. İngilizce öğrenmek isteyen pek çok kişi ise şehir içlerinde bulunan özel İngilizce dersi veren kurumlara gitmektedir. Peki, bu kurumlar dışında da bir alternatifiniz olabileceğini hiç düşündünüz mü? İngilizce öğrenme sürecinize eşlik edebilecek fakat sizi gittiğiniz geleneksel özel İngilizce dersleri veren kurslardan daha çok memnun edecek bir kurumun varlığı sizi mutlu etmez miydi? İngilizce öğrenirken hem alanında uzman bir akademik kadrodan yardım almak, hem de kişisel düzen ve yaşamınızı bozmayacak akıllıca bir programlamaya sahip olmak sizi mutlu etmez miydi? Geleneksel İngilizce özel derslerinde olmasını isteyip de bulamadığınız pek çok özelliği bulabileceğiniz yeni bir yabancı dil öğrenme yöntemi ile tanışmak istemez misiniz?

Bütün bu soruların yanıtlarının evet olduğunu varsayarak, sizin için çok akıllıca, çok modern, çok da evrensel yeni bir dil öğrenme yöntemi, yeni bir dil öğrenme platformu keşfettik! Keşfettiğimiz bu yeni dil öğrenme platformu Preply çok sayıda ülkede aktif olarak görev yapan ve kişilere özel İngilizce derslerini son derece uygun fiyatlara ev konforunda sunan bir online eğitim platformu. Bu platform üzerinden online İngilizce konuşma dersleri, online okuma ve yazma dersleri ve akademik dersler almanız mümkün. Online bir şekilde özel İngilizce dersleri alıyor olmanızın ise size sağlayacağı pek çok avantaj var. Dilerseniz araştırmalarımız doğrultusunda platform hakkında edindiğimiz pek çok bilgiyi haberimizin devamında sizlerle paylaşalım. İşte Preply ile özel İngilizce dersleri almanın avantajları ve bu sürecin özellikleri!

Kendi Seçeceğin Bir Yabancı Öğretmen İle İngilizce Özel Ders

Anadili İngilizce Olan Öğretmen Bul

Pek çok kişi alıştığı ‘’konforlu alanından’’ çıkmamak adına memnun olmadığı halde özel İngilizce dersleri aldığı geleneksel eğitim kurumlarına devam etmekte. Peki, alacağınız eğitimin sonucunda dilediğiniz yere ulaşamadığınız sürece, bu eğitimi devam ettirmenin bir manası var mı? Preply’I sizlere tanıtırken belki de en çok üzerinde durduğumuz nokta bu olacak. İnanıyoruz ki İngilizce özel derslerini alırken hem akıcı bir şekilde konuşabilme hem okuduğunu anlayabilme hem de kendini yazarak da ifade edebilme gibi beklentilere sahipsiniz. Peki bu beklentilerinizi söz konusu platform nasıl tatmin ediyor ve koruyor? Platform üzerinden özel İngilizce dersleri alırken ne gibi avantajlardan faydalanacaksınız? Dilerseniz beraber bu soruların yanıtlarını incelemeye başlayalım.

  • Online bir dil öğrenme platformu olan Preply üzerinden özel İngilizce dersleri alma sürecinizde, herhangi bir kuruma fiziksel olarak gitme zahmetinde bulunmazsınız. Peki, bu ne anlama geliyor? Aldığınız özel İngilizce dersinin 1 saat sürdüğünü farz edelim. Peki, bu dersi aldığınız yere gitmek ve oradan geri dönmek ne kadar vaktinizi alıyor? En azından bu dersi aldığınız süre kadar olduğunu söylemek kesinlikle abartı olmaz. İşte online eğitim kurumları sayesinde artık bu ulaşım, dolayısıyla zaman problemi ortadan kalkıyor. Bir şeye ulaşmaya çalışıyorken harcadığınız eforu özel İngilizce dersinizin kendisine ayırmış oluyorsunuz.

  • İngilizce özel dersinizi alırken aynı zamanda uygun fiyata eğitim almış oluyorsunuz. Geniş fiyat skalası ile Preply üzerinden aldığınız online İngilizce konuşma dersleri ya da diğer özel İngilizce dersleri, yüksek oranda geleneksel İngilizce kurslarının derslerinden çok daha uygun fiyatlı. Bunun sebebi ise online İngilizce özel derslerinin kurumlar için daha az gideri olan bir organizasyon olması denebilir.

  • İngilizce özel dersinizi alırken dilin kendi dilediğiniz alanına odaklanabilirsiniz. Bu, ne anlama geliyor? Şöyle ki dili öğrenme amacınıza bağlı olarak dilin farklı kullanım alanlarına ağırlık vermeniz gerekebilir. Örneğin bir doktora öğrencisi ile sokakta yürüyen bir insanın ihtiyacı olan İngilizce dili aynı değildir. Çünkü bu dili kullanacakları alanlar birbirinden tamamen farklıdır. Dolayısıyla eğer sizin dili öğrenmek isteme amacınız konuşma dilinin gelişimini talep ediyorsa, çok kolay bir şekilde online İngilizce konuşma derslerine ağırlık verilmesini sağlayabilirsiniz. Eğer sizin dili öğrenme amacınız yazma ve okuma dilini daha çok talep ediyorsa ise yapacağınız şey online İngilizce konuşma derslerini biraz daha geri planda tutup, okuma ve yazma dilini temel alan derslere ağırlık vermek olabilir. Ayrıca derslerde materyal olarak sıklıkla kullanılan, dinlemeye ve okumaya önemli katkısı olan Tedtalks sitesinden de yardım almayı unutmayın.

Bu gibi oynamalar ile ders sürecinizi tamamen sizin için özelleşmiş ve sizin amacınıza hizmet eden bir noktaya getirmeniz mümkündür. Bu da online eğitim platformu olan Preply’in belki de sağladığı en büyük avantajdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER