banner1029

İhtiyacınıza Uygun Özgün Tasarımlı Çöp Kovaları

İhtiyacınıza Uygun Özgün Tasarımlı Çöp Kovaları

İhtiyacınıza ve çöp türüne uygun çöp bidonlarıyla çöpleri daha kolay ortadan kaldırabilirsiniz. Doğru çöp kovası seçimi yaparken kovanın hacmine, ne sıklıkla boşaltacağınız gibi ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Kullanım alanına göre bazı yaşam alanlarında çöpleri ayırmak gerekir. Bu gibi durumlarda ayrı hazneleri olan çöp toplayıcıları seçmeniz ideal tercih olacaktır. Çıkarılabilir iç kovası olan modellerin yanı sıra tekerlekli ya da sabit olan modelleri de seçebilirsiniz.

Çöp Kovası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

İşyerlerinde genellikle sabit ya da kolay taşınma özelliği olan tekerlekli çöp kovası modelleri tercih edilir. İş yaşamında tasarruf elde etmek istiyor ve temizlik giderlerini aşağı çekmek istiyorsanız çöp ayırma işlemleri için ayrı hazneli çöp kovalarını tercih etmelisiniz. Her türlü atığa uygun olarak üretilen modellerde kaliteli malzemeler kullanılır ve farklı tasarımlara sahiptir. Kapalı, açık ya da pedallı modelleri bulunan ürünlerin hepsi ihtiyaçlarınıza yönelik olarak tasarlanır.  

Özel Tasarımlı Çöp Bidonları

Geniş ürün yelpazesinde istediğiniz özellikte çöp bidonu modelini bulabilirsiniz. Çelik, sac, plastik malzemelerden üretilen bidonların iç hacimleri farklı kapasitededir. İşletmeler kendi ihtiyaçlarına yönelik çöp bidonlarını işletmelerinde bulundurursa işleri daha kolay hale gelir. Yağ, tehlikeli madde gibi büyük çaplı atıkların yok edilmesinde kullanılan çöp bidonları özel malzemelerden üretilmiş olup son derece dayanıklıdır.  

Şirket içi ya da şirket dışı çöplerin ortadan kaldırılmasına yönelik çöp kutusu modellerini tekerlekli toplayıcılar sayesinde istenilen noktaya taşıyabilirsiniz. Hava koşullarına dayanıklı olan çöp kutuları farklı ebatlara da sahiptir. Otomatik özellikli modelleri tercih ederseniz izinsiz şekilde kovalara erişimi de engellersiniz.

KAISER+KRAFT'ta her türlü ihtiyacınıza yönelik ürünleri kolay şekilde bulabilirsiniz. Depolama, ofis alanları, çevre temizliğine yardımcı olacak çöp bidonları ve aklınıza gelebilecek her türlü donanım malzemelerini görmek istiyorsanız https://www.kaiserkraft.com.tr/cop-kutusu-modelleri-ve-fiyatlari sitesini ziyaret etmeniz yeterli. Alışveriş rehberi bölümünden istediğiniz konuya ilişkin bilgileri öğrenebilir, ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Güncel katalog sipariş ederek fırsat ürünlerini ve indirimli kampanyaları takip edebilirsiniz. Sorularınız için doğrudan iletişime geçebilir ve kısa süre içinde sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2017, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER