Pamukkale Teknokent’te düzenlenen imza töreninde protokolü Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan ile Atlas Uluslararası Hukuk Bürosu Kurucu Yöneticisi Aaron Cinardal arasında imzalandı.
Protokol ilişkin düşüncelerini aktaran Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan şunları kaydetti: “Pamukkale Teknokent’in uluslararası iş birliği sayısını arttırmayı ve firmaların yurtdışında ofislerinin olmasını istediklerini belirtirken, bu kapsamda Teknokent Yönetimi olarak ikinci anlaşmayı yapmanın memnuniyeti içindeyiz. Pamukkale Teknokent bünyesinde yapılan çalışmaların uluslararası pazarda yer almasını bizim için oldukça önemlidir.” dedi.
Bu tür projelerin dünya pazarında ne durumda olduğunun belirlenmesi, bilgi ve teknoloji aktarımı ile projelerin geliştirilmesinin gereğine de vurgu yapan Rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, protokolün tüm taraflar adına hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Sigarayı Bırakmak İsteyenler Dikkat! İlaçlar Ücretsiz Olacak Sigarayı Bırakmak İsteyenler Dikkat! İlaçlar Ücretsiz Olacak

İmzalanan protokol ile Pamukkale Teknokent uluslararası iş birliklerine İngiltere’nin ardından Polonya da eklenmiş oldu.