Merhabar, ben Mustafa Kemal Tuğcu, sizler beni uzun zamandır yaptığım televizyon programlarıyla tanıyorsunuz.

Merhabar, ben Mustafa Kemal Tuğcu, sizler beni uzun zamandır yaptığım televizyon programlarıyla tanıyorsunuz. Bundan böyle haberdenizli.com'da sizler için haftalık burç yorumları ve önemli gezegen hareketlerinin açılarını yorumlayacağım. 

KOÇ

Kendinizi dinlemek isteyeceğiniz bir haftadasınız. Arkadaşlarla ya da kardeşlerle ilgili konuları önemseyeceksiniz. Gizli düşmanlara dikkat edin. Cumartesi pazar kendinizi şımartın.

BOĞA

Bu hafta maddi zorlanmalar ön planda.  Uzun vadeli planlar yapmamaya gayret edin. Cumartesi Pazar kendinize daha çok vakit ayırmak mümkün.

İKİZLER

Bir takım kararsızlıklar iş yaşamınızda amirlerle iletişimizniz gergin hale getirebilir. Bu hafta  Sağlığınıza dikkat edin . Cumartesi Pazar kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz.

YENGEÇ

Bu hafta fazla iyimserlik sizi yanıltabilir.  Seyahatlerle ve uzaklarla ilgili konularda aksaklıklar yaşanabilir. Cumartesi Pazar arkadaşlarla olmak size iyi gelecek.

ASLAN

Bu hafta para konularıyla ilgilenebilirsiniz.  Sosyal arkadaşlarınızla  yaşanan sorunlar gündemde olabilir.  Bu hafta planlarınızı  başlatmamanızı öneririm. Cumartesi Pazar  iş hayatınızda önemli fırsatlar olabilir.

BAŞAK

Bu hafta İş birliği yaptığınız alanlarda sınırlarınızın zorlandığını hissedebileceğiniz bir hafta. İş ortamında fevri davranmamaya gayret edin. Cumartesi Pazar rahat bir akış içinde olacaksınız.

TERAZİ

Bu hafta Çalışma ortamınızda fikir çatışmaları ve  Sağlığınızla ilgili aksaklıklar olabilir. Cumartesi Pazar  harcamalarınızı düzenlemek için yeni kararlar alabilirsiniz.

AKREP

Bu hafta Riskli yatırımlardan uzak durmanızı öneririm.  Aşk hayatınızda da temkinli davranın.  Harcamalarınızı kontrollü yapın. Cumartesi Pazar ikili ilişkilerinize öncelik vereceksiniz.

YAY

Bu hafta sizden Ailevi konularda bazı fedakarlık bekleniyor.  İkili ilişkilerinizde  gerginliklere dikkat. Cumartesi Pazar  arkadaşlarınızla vakit geçirmek ya da evinizi düzenlemek size iyi gelebilir.

OĞLAK

Bu hafta İş arkadaşlarıyla iletişiminizde yanlış anlaşılmalar sebebiyle gerginlikler yaşanabilir. Üst solunum yolu rahatsızlıklarına karşı tedbirli davranın. Cumartesi Pazar çocuklarla vakit geçirmek ya da hobilerinizle ilgilenmek size iyi gelecek.

KOVA

Bu hafta Finansal konularda risk almamaya özen gösterin.  Özel hayatınızda gerginliklere dikkat!! Cumartesi Pazar  evde, ailenizle vakit geçirmek size iyi gelecek.

BALIK

Bu hafta Aile büyükleri ile ilgili konulara odaklanıp,  ebeveynlerinizle yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Ev kazalarına karşı da dikkatli olun. Cumartesi Pazar  kardeşlerinizle ya da yakın arkadaşlarınızla birlikte olmak isteyeceksiniz.