Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ve Online Satış ve Pazarlama Strateji Uzmanı Ekonomist Ömer Hakan Baki iş birliği ile düzenlenen "Yeni Nesil Satış Stratejileri ile Ürünlerinizi Doğru Müşteriye Ulaştırmanın 5 Etkili Yolu" konulu eğitim gerçekleştirildi. Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necip Filiz ile iş dünyası temsilcilerinin katılım gösterdiği etkinlik yoğun ilgi gördü. Katılımcıların geleceğin satış dünyasına adım atmaları ve ürünlerini daha geniş kitlelere ulaştırmaları için düzenlenen bu etkinlikte, yapay zekanın sunduğu yenilikçi satış stratejilerini yakından tanıma fırsatını buldu.

DENİB Akademi’den ‘İzin Belgesi ve Gümrük İşlemleri’ eğitimi DENİB Akademi’den ‘İzin Belgesi ve Gümrük İşlemleri’ eğitimi

Online Satış ve Pazarlama Strateji Uzmanı Baki gerçekleştirdiği sunumda, “Dijital pazarlama ve satış dünyasında öne çıkmak, ürünlerinizi doğru kitlelere ulaştırmak için gerekli bilgileri edineceğimiz bu buluşma, işinizi ve satışlarınızı bir üst seviyeye taşımak adına bir dönüm noktası olacaktır. Geleceğin satış dünyasında yapay zeka teknolojisinin rolü, ürünlerinizi dijital zirveye taşımada ve geleceğin satış trendlerini belirlemede önemli yer edinecektir" dedi.

Yapay zeka teknolojisi konularında bilgiler verilen etkinlik soru cevap bölümünün ardından sona erdi.