BAL 9. Grup'ta mücadele edecek olan Sarayköyspor yeni sezon hazırlıklarını teknik direktör Ali Yalçın yönetiminde sürdürdü. 
Yeni sezona iyi bir giriş yapmak isteyen kırmızı siyahlı ekip, 2 Ekim Pazar günü saat 15.00'te sahasında Güreller Lojistik Yeşilçınar Spor Kulübü'nü konuk edecek.

HEDEF İLK MAÇTA 3 PUAN

Deneyimli teknik adam Ali Yalçın'ı takımın başına getiren ve önemli takviyeler yaparak kadroyu güçlendiren Sarayköyspor, evindeki ilk maçından 3 puanla ayrılıp taraftarlarını mutlu etmek istiyor.

STADYUM YENİ SEZONA HAZIR 

Sarayköy Belediyesi yeni sezon öncesi kulübe olan desteğini sürdürdü. Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş'ın talimatı doğrultusunda, stadyumda tadilat yapıldı. Stat çevresi ve tribünlerde yenileme çalışması yapılırken, koltuklar kırmızı siyah renklere boyandı.

TARAFTARLAR FUTBOLCULARLA BULUŞTU

Sarayköy Belediyesi, ilçenin simgelerinden olan Sarayköyspor'un sezona moralli başlaması amacıyla akşam yemeği düzenledi.
Şehit Hüseyin Kuş Parkı'nda düzenlenen etkinliğe Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, teknik direktör Ali Yalçın ve yardımcıları ile futbolcular katıldı. 
Gecede taraftarlar, futbolcular ve teknik heyete sevgi gösterilerinde bulundu, tezahüratlar ederek, moral aşıladı. 
Gecede konuşma yapan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Sarayköyspor'un hedefinin daima üst sıralar olduğunu belirterek, başarıya giden yolda takımlarına her daim destek olmayı sürdüreceklerini söyledi. 
Deplasman ve iç sahada Sarayköyspor'un her maçını takip eden Başkan Özbaş, " Pazar günü maçlara başlıyoruz. Çok iyi bir kadromuz var. İnşallah sağlıklı ve güçlü bir şekilde, sakatlık olmadan lige başlayacağız. Bizi coşturacak, depar attıracak bir fikstüre sahibiz. Lige güzel bir başlangıç yaparsak, ismimizden söz ettireceğimize inanıyorum. Bunu yaparken de taraftar desteğimiz de olacak tabi. İç ve dış sahada takımımızı yalnız bırakmayacağız. Bu zafer, hep beraber aile olunca kazanılacak. Takımımız da inşallah elinden geleni yapacak. Hedefimiz inşallah ligi en yukarda bitirmek. Denizli futbolunda Sarayköy'ümüzü iyi bir yere getirmeyi düşünüyoruz” dedi. 
Taraftar desteğinin önemli olduğunu belirten teknik direktör Yalçın ise, "Bu birlik beraberlik ortamını hazırladığı için Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz. Maçlar hakemin düdüğü ile başlıyor, düdüğü ile bitiyor. O bitiş düdüğüne kadar sonuç ne olursa olsun bizleri destekleyin. Hep iyi moral verelim futbolcularımıza. Hedefimiz zirve olacak " diye konuştu.