Sarayköy Belediyesi’nden Tasavvuf ve Türk Sanat Müziği Konseri

Sarayköy Belediyesi tarafından Tasavvuf ve Türk Sanat Müziği Konseri düzenlendi. Sarayköylü müzisyenlerin yer aldığı konser vatandaşlardan tam not aldı.

SARAYKÖY 10.04.2022, 17:37
Sarayköy Belediyesi’nden Tasavvuf ve Türk Sanat Müziği Konseri

Kültür sanat etkinliklerine yenilerini ekleyerek devam eden Sarayköy Belediyesi, Ramazan ayında da programlarını sürdürdü. Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın ev sahipliğinde Sarayköy Belediyesi Kültür Merkezi’nde Tasavvuf ve Türk Sanat Müziği Konseri düzenlendi. 
Konsere Sarayköy Kaymakamı Celalettin Cantürk, Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, İlçe Emniyet Müdürü Ferhat Küçükyalım, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Uğur Bekir Bakırcı ve vatandaşlar katıldı.
Sarayköylü müzisyenler tarafından seslendirilen konserin ilk bölümünde tasavvuf müzikleri yer aldı. İkinci kısımda ise Türk Sanat Müziği seslendirildi. Müzik ziyafeti verilen konser, vatandaşlardan tam not aldı. 
Konser sonunda Sarayköy Kaymakamı Cantürk ve Belediye Başkanı Özbaş, müzisyenlere çiçek takdim etti. 
Unutulmaz bir gün geçirdiklerini belirten Kaymakam Cantürk, “ Ramazan ayımızın maneviyatını hissettiren birbirinden kıymetli eserleri dinledik. Tüm müzisyen arkadaşlarımızın emeklerine sağlık… Bizim için unutulmaz bir akşamdı” dedi. 
Başkan Özbaş ise, “Ramazan etkinliklerimiz çerçevesinde Kültür Merkezi'mizde düzenlediğimiz Tasavvuf ve Türk Sanat Müziği konserimiz ile ruhumuzun dinlendiği, müzik ve sanat dolu bir akşam yaşadık. Bu güzel programda bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerilerimize ve muhteşem performansları ile hepimizi mest eden Sarayköylü sanatçılarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu. 
Sarayköy Belediyesi’nden Tasavvuf ve Türk Sanat Müziği Konseri

Sarayköy Belediyesi’nden Tasavvuf ve Türk Sanat Müziği Konseri

Yorumlar (0)
banner1776
banner1751
23
açık