Yeni evlenen ve evini yenilemek isteyenlerin mobilya seçimi ve dekorasyon fikri bulma süreci öncelikli olarak salonlardan başlıyor. Evin en çok vakit geçirilen yeri olan salonlar ya da diğer bir ismi ile oturma odaları, hem kullanışlı hem de göze hitap eden bir şekilde dekore edilmeli.

koltuk-takimi

Koltuk Takımı ve Köşe Koltuk Seçimi

Bir ev dekorasyonundaki en temel mobilya grubu genel bir ismi ile söylemek gerekirse oturma gruplarıdır. İster köşe koltuk isterseniz de koltuk takımı tercih edin, bu tip mobilya modellerini diğer mobilya modellerine oranla daha dikkatli ve daha ince düşünerek seçmenizde fayda var. Çünkü mobilya modellerini bir yatırım olarak görürseniz, mobilyayı kullanım süreniz artacak ve bu sayede de daha az masraf yaparak dekorasyonunuzu kullanabileceksiniz.
 

Lupo Home, koltuk takımı ve köşe koltuk modelleri için özel dekorasyon projeleri gerçekleştirmekte ve bunları birinci sınıf malzemelerle üretmektedir.

kose-koltuk

İç Mimarlık Hizmeti ve Dekorasyon Projeleri

İç mimarlık hizmeti, mobilya firmalarının müşterilerinin mutluluk ve memnuniyetini sağlamak adına vermiş oldukları bir hizmet. Ancak verilen bu hizmetin kalitesi ve başarısı da memnuniyeti ve mutluluğu artı ve eksi bir yönde belirliyor. Lupo Home, özellikle salon ve yatak odası gibi önemli dekorasyon alanlarına özel olarak dekorasyon projeleri gerçekleştiren bir mobilya firmasıdır.

yemek-masasi-takimi

Yemek masası takımı, koltuk takımı, yatak odası takımı gibi birçok alanda; başarılı bir mimar ve üretim ekibi kadrosuna sahip olan Lupo Home, dünyanın ve Türkiye’nin en büyük mobilya kenti olan Masko Mobilya Kenti’nde hizmet vermektedir.

Başarılı bir kargolama sistemi sayesinde, yurt dışına mobilya gönderimi gerçekleştirebilen Lupo Home, sorunsuz ve güvenilir bir şekilde satış ve satış sonrası işlemlerini gerçekleştirmektedir.

masko-1

Sizler de alanında uzman iç mimarlar ile dekorasyon fikirleri hakkında görüşme yapmak, eviniz veya iş yeriniz için dekorasyon projesi hazırlatmak istiyorsanız, Masko firması olan Lupo Home mağazasını ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Ayrıca showroomda bulunan mobilya modellerini de yakından inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.