Korona Aşısı Vurulduktan Sonra Vücudu Mıknatısa Döndü

Denizli'de bir vatandaş Covid-19 Korona virüs aşısı yaptırdı. Aşıdan sonra vücudu mıknatıs gibi oldu. Vücuduna çatal, bıçak, kaşık, tavak, kevgir yapışmaya başladı.

SAĞLIK 21.06.2021, 18:24

Mutlu KELİŞTİ / Özel haber

Ocak 2020'de Çin'in Wuhan kentinde görülen ve tüm Dünya'ya dağılan Covid-19 Korona virüsü etkisini hızla artırdı. Türkiye'de ilk vaka 11 Mart 2020'de görüldü. Türkiye'de Covid-19'dan ilk ölüm ise 15 Mart 2020 tarihinde gerçekleşti. 

Covid-19 virüsünün meydana çıkmasından yaklaşık 1 buçuk yıl geçmesine rağmen ülkemizde etkisi devam ediyor. 

AŞI VURULDU VÜCUDUNA HERŞEY YAPIŞMAYA BAŞLADI

Türkiye'de Covid-19 aşısı yapılmaya başlandı. Denizli'de meydana gelen ilginç olayda, Cuma günü virüs aşısı olan bir vatandaş vücudunda mıknatıs etkisi görmeye başladı. İnternetten daha önce buna benzer olayları duyduğunu belirten vatandaş vücudunun göğüs ve kol bölgelerine metal eşyaların yapıştığını gördü. Kendisiyle birlikte Biontech aşısı olan eşinde aynı durumu farketti. 

VÜCUDU MIKNATIS GİBİ

Ömer Faruk bey vücudunda aşı olduktan sonra meydana gelen değişikliğin görüntüsünü çekti. Vücuduna kaşık, çatal, kevgir, maşa ve tabağın yapıştığı görüldü. Ömer Faruk bey, haberdenizli.com'a yaptığı açıklamada, "Mıknatısın çektiği ne varsa hepsini benim vücudum da çekiyor. İnşallah hayra alamettir. Bu durum bende 3 gündür devam ediyor. Denemeye devam edeceğim, ne zamana kadar sürecek bekleyip göreceğiz." ifadesini kullandı. 

Kaynak: haberdenizli.com
Yorumlar (1)
Ayhan ŞAHİN 1 ay önce
Aşı dan önce de bu durum varmışdır büyük ihtimalle.