Denizli’de doğaltaş şirketi Faber Mermer'in Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Cinkaya, 14 aralık'ta Didim ilçesinden FBR isimli teknesiyle denize açıldıktan kendisinden bir daha haber alınamadı. İş adamı Cinkaya’nın cansız bedeni Yunanistan’ın Samos Adası’nda bulundu. Yapılan incelemelerin ardından cenazesi Türkiye’ye getirildi. Müftü Ahmet Hulusi
Efendi Camii ve Külliyesi’nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından, Şemikler aile mezarlığına defnedildi.
Denizli Yasin Cinkaya Aralık Didim Yunanistan bulundu cenaze aile Oktay Kaynarca Cenaze Törenine Katılmak İçin Denizli’de Cinkaya ailesinin dostu, ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, cenaze törenine katılmak için Denizli’ye geldi. Kaynarca cenaze töreninde aileye sarılarak acılarını paylaştı, başsağlığı diledi.

Denizli’ Judo Türkiye Şampiyonasına ev sahipliği yapacak Denizli’ Judo Türkiye Şampiyonasına ev sahipliği yapacak

Oktay Kaynarca önceki yıllarda defalarca Denizli’ye gerek Cinkaya ailesinin misafiri olmuştu, yakın dostları Yavuz ve Yasin Cinkaya ile zaman geçirmişti.
Kaynak: Gençcivrilgazetesi is-insani-cinkayanin-cenazesine-unlu-sanatci-oktay-kaynarca-da-katildi-1is-insani-cinkayanin-cenazesine-unlu-sanatci-oktay-kaynarca-da-katildi-3