Boşanma Davasında Avukatın Görevleri Boşanma Davasında Avukatın Görevleri

Olay Denizli’nin Beyağaç İlçesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ilçede bulunan ve görme engelli bir kadının yaşadığı evde yangın çıktı. İhbar üzerine olay yerine Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesine Bağlı Beyağaç ve Kale Şubesi ekipleri sevk edildi. Ekiplerin müdahalesi ile yangın kontrol altına alındı, görme engelli kadının hayatını kaybettiği belirlendi.

Yoğun Sis Kazaya Neden Oldu

Denizli itfaiyesi Kale Şubesi ekipleri kazaya yaptı. Yoğun sis nedeniyle kontrolden çıkan itfaiye aracının devrildiği iddia edildi. İhbar üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olayda yaralanan itfaiye erleri, olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından çevre hastanelere sevk edildi. Ağır yaralanan itfaiye erleri Yalçın Gökler ve Abdurrahman Alvan, Pamukkale Üniversitesi Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. gorevden-donen-itfaiye-araci-kaza-yapti-iki-itfaiye-eri-agir-yaralandi-3gorevden-donen-itfaiye-araci-kaza-yapti-iki-itfaiye-eri-agir-yaralandi-2gorevden-donen-itfaiye-araci-kaza-yapti-iki-itfaiye-eri-agir-yaralandi-1

Kaynak: Genççivrilgazetesi