Meteoroloji’nin hazırladığı 5 günlük hava tahmin raporuna göre Denizli genelinde haftanın son günü yağış geçişleri sürerken sağanak yağış gün boyunca devam edecek.

Haftanın son iş gününe 6 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Denizli genelinde sabah saatlerinde bulutlu gökyüzüyle birlikte başlarken, gün boyu sağanak yağışla birlikte sıcaklık en yüksek 15 derece olması bekleniyor.

Denizli’ye 4 madalya getiren sporcular gözünü olimpiyatlara dikti Denizli’ye 4 madalya getiren sporcular gözünü olimpiyatlara dikti

Buna göre hafta sonunun ilk günü Cumartesi sabahı termometreler 7 derece olarak ölçülürken gün içerisinde etkili olacak olan yağmurlu ve çok bulutlu gökyüzüyle birlikte sıcaklıklar en yüksek 14 derece seviyelerinde ölçülecek.

Pazar günü ise saatlerinde sıcaklık 5 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde parçalı bulutlu gökyüzüyle birlikte en yüksek sıcaklık ise 16 derece seviyelerinde seyrediyor.

Yeni haftanın ilk iş gününde ise termometreler sabah saatlerinde hava sıcaklığı 6 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 17 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Yeni haftanın ikinci iş gününde ise sabah saatlerinde termometreler 6 derece olarak ölçülürken gün içerisinde az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler 17 derece seviyelerinde olacak.