Yeniden Refah Partisi Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nazif Manav, 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaları kapsamında Denizli’nin Tavas İlçesi’ni ziyaret eden Manav, Tavas’a mandıra tesisi müjdesi verdi. 
Tavas bölgesinin mandıra tesisleri için uygun olduğunu ve bu bölgeye hitap eden bir tesis kurulacağını müjdeledi. Manav, projenin bölge halkına ve esnafına can suyu gibi geleceğini ve önemli ölçüde istihdam sağlayacağını vurguladı.

Çavuşoğlu: "Bugünden İtibaren Atılan İmza ve Yapılan Ödemelerden Personel Sorumludur" Çavuşoğlu: "Bugünden İtibaren Atılan İmza ve Yapılan Ödemelerden Personel Sorumludur"

Manav, "Tavas, tarım ve hayvancılık alanında oldukça zengin bir bölgemiz. Özellikle süt üretimi konusunda büyük bir potansiyele sahip. Bu potansiyeli değerlendirmek ve bölgeye katkı sağlamak için Tavas'a modern bir mandıra tesisi kurmayı planlıyoruz" dedi.

Manav, tesisinin bölgedeki süt üreticilerine büyük fayda sağlayacağını ve ürünlerinin pazarlanması konusunda da yardımcı olacağını belirtti. Ayrıca tesisinin bölgedeki işsizliğe de önemli ölçüde katkıda bulunacağını ve yeni iş imkânları yaratacağını vurguladı.

Nazif Manav'ın bu müjdesi Tavas halkı ve esnafı tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Bölge halkı, projenin hayata geçirilmesiyle birlikte Tavas'ın kalkınacağına ve refah seviyesinin artacağını belirtti. Yeniden Refah Partisinden Tavasa Mujde Mandira Tesisi Geliyor 4Yeniden Refah Partisinden Tavasa Mujde Mandira Tesisi Geliyor 5Yeniden Refah Partisinden Tavasa Mujde Mandira Tesisi Geliyor 2Yeniden Refah Partisinden Tavasa Mujde Mandira Tesisi Geliyor 3Yeniden Refah Partisinden Tavasa Mujde Mandira Tesisi GeliyorYeniden Refah Partisinden Tavasa Mujde Mandira Tesisi Geliyor 1