En heyecanlı bekleyişin sona erdiği, yeni başlangıçların ilk adımını atan yeni doğan bebekler aileler için bir umut ve mutluluk kaynağıdır. Minik ve sevimli yavrularına kavuşmanın heyecanını yaşayan anne ve babalar bebeklerinin hayatlarına girmesiyle yeni bir heyecana kapılırlar. Aile üyelerinin diğerleri, yakın akrabalar ve dostlar için de sevinç kaynağıdır. Masumiyeti ve şirinlikleri ile ailenin yeni üyesi olan bebekler herkes tarafından sevgiliyle sarıp sarmalanır.

Bu özel anları daha da tatlandırmak ve paylaşmak için yeni doğan kutlamaları yapılır. Bebeğinizin dünyaya gelişini kutlamak için yapacağınız bu tip merasimlerde misafirlerinize vereceğiniz ikramlar için çikolata oldukça uygun bir seçimdir. Melodi’nin eşsiz lezzetleri ile yeni doğan bebeğinizin gelişi için yapacağınız kutlamalarda anınızı taçlandırabilirsiniz.

Melodi Yeni Doğan Bebek Çikolatası Seçimleri

Kurulduğu günden bu yana aynı lezzeti ile evleri tatlandıran Melodi Çikolata özel günler için sunduğu çikolatalar ile anınıza eşlik ediyor. Yeni doğan bebekler için yapılan kutlamalarda ikramlıklar arasında yer alıyor. Anne ve babalar bebeklerine hoş geldin kutlaması için yapacağı kutlamalarda Melodi Çikolata’ları tercih ediyor. Özenle hazırlanan çikolatalar ihtiyaca göre şekillendiriliyor.

Bebeğinize özel hazırlanan çikolatalar sevimli motifler ile süsleniyor. Cinsiyete uygun pembe veya mavi seçenekleri ile kişiselleştirilme imkanı sağlıyor. Erkek bebekler için hazırlanan çikolatalarda prens, kız bebekler için hazırlanan çikolatalarda ise prenses figürü yer alıyor. Kız bebekler için pembe ağırlıklı ‘hoş geldin kızım’ yazılı çikolatalar erkek bebekler için ise ‘hoş geldin oğlum’ yazılı mavi ambalaja sahip olan çikolatalar da tercihler arasında yer alıyor. Bunların dışında her bir çikolatada bebeğinizin isminin yazılı olduğu ambalajlı çikolata çeşitleri de bulunuyor. Bebek çikolataları ile bebeğinizin adı veya doğum tarihi gibi özel bilgilere yer verebilir ve ikramlık çikolatalarınızı daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

Güçlenen Esnafıyla Büyüyen Denizli projesi sertifika töreniyle sona erdi Güçlenen Esnafıyla Büyüyen Denizli projesi sertifika töreniyle sona erdi

Bebek çikolatalarında sütlü madlen ve baton çikolata ürünler her ne kadar daha çok tercih edilse de, spesiyal çikolata, fıstıklı çikolata, badem şekeri ve tablet çikolata içeren bebek çikolataları seçenekleri bulunuyor. İsimli bebek çikolataları için en çok tercih edilen çeşit madlen dökme oluyor.

İsimli Bebek Çikolatası Tasarımları

Bebek çikolataları her ne kadar ailelerin aileye yeni katılan masum bireylerinin gelişini kutlamak için düzenlenen merasimler için olsa da bu kutlamalara giden diğer akrabalar, dostlar ve yakınları da hediyelik tercih edilebilir. Kutlamalar için isimli bebek çikolataları tercih edilirken hediye olarak bebek hediye çikolata setleri ve silindir kutulu bebek çikolatası gibi ambalajı daha dikkat çekici görünen ürünler seçiliyor. İsimli bebek çikolatasında gökyüzü, ayıcık, ördek, kuzucuk, kuş, ay dede, puantiye, uykucu, balon, yıldız ve fil figürü seçenekleri oluyor. Dilerseniz dökme çikolata ambalajına Hoş Geldin ‘Bebeğin Adı’ veya sadece bebeğin adı yazdırılabiliyor. Sipariş verirken ‘Kutucuğa Yazdığım Gibi’ seçeneğini seçerseniz çikolatalarınızı bebeğinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

İsimli Kız ve Erkek Bebek Çikolata Siparişi

Yeni doğan bebeğinizi karşılamak onun adına düzenlediğiniz kutlamada tercih edebileceğiniz en mükemmel şey Melodi Çikolata ürünleridir. Hem lezzetli hem de özel tasarımıyla sevdiklerinizin yüzünü güldürecek özenle hazırlanmış ambalajları ile görsel şölen yaratacak. Tüm etkinlikler düşünülerek hazırlanmış olan Melodi ürünlerinde bebeğinize uygun farklı çikolata çeşitleri bulunur. Tercihe ve bütçeye uygun ürünleri kutlamanızda misafirlerinize unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

Melodi Çikolata’nın isimli bebek çikolatalarını hızlı ve güvenli bir şekilde evinize sipariş edebilirsiniz. Kendinize uygun kişiselleştirme yapabileceğiniz çikolataların siparişini vermek oldukça kolay. Adresi belirleyip siparişinizi verin, yeni doğan kutlamanıza özel hazırlanan en güzel Melodi isimli dökme çikolata kapınıza kadar gelsin.