Şarkıları ve sesiyle Türkiye’nin önemli sanatçılarından olan Serkan Kaya,  Viamor Events & Ceremony’da Denizlili  hayranlarıyla buluştu. Ünlü sanatçıları Denizliler ile buluşturmaya devam eden  Viamor Events & Ceremony’un bu kez ki konuğu ünlü sanatçı Serkan Kaya oldu.

Ünlü sanatçı Serkan Kaya’nın konserine ilgi ise oldukça yoğun oldu. Konser için özel hazırlanan sahneye hayranlarının alkışlarıyla çıkan Ünlü sanatçı Kaya, birbirinden güzel şarkılarını Denizlili hayranları için seslendirdi.  Seslendirdiği şarkılar ile geceye katılanlara unutulmaz bir akşam yaşatan Ünlü Sanatçı Serkan Kaya, Denizli’de olmaktan mutlu olduğunu söyledi.

Üçgen Kavşağında Düşen Otomobilde 2 Kişi Yaralandı Üçgen Kavşağında Düşen Otomobilde 2 Kişi Yaralandı

Ünlü sanatçıları Denizliler ile buluşturmaya devam ettiklerini belirten Viamor Events & Ceremony Yetkilisi Ömer Deda, “Denizli’de soğuk kış aylarında insanların stres atması ve güzel bir ortamda eğlenmesi için ünlü sanatçıları Denizliler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Daha önce Ebru Yaşar ve Berkay konserlerimiz ile konuklarımızı ağırlamıştık. Aldığımız güzel geri dönüşlerin ardından ünlü sanatçımız Serkan Kaya’yı da Denizliler ile buluşturduk. Bundan sonrada yapacağımız etkinlik ve konserler ile ünlü sanatçıları Denizliler ile buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.  viamorda-serkan-kaya-ruzgari