Kolay kullanımı, güvenliği ve uygun fiyatlı olan Wegs bu programlardan biri. Wegs 12 ay boyunca ücretsiz olarak kullanıcının hizmetinde olacak.  

Zaman Tasarrufu

Birçok işlemi otomatik olarak yapması, arayüzünün kullanıcı dostu olması ve etkili raporlama süreci ile birlikte zaman tasarrufu sağlar.

Denizli'de Kendi Elektriğini Kendi Üreten STK, DEGİAD Denizli'de Kendi Elektriğini Kendi Üreten STK, DEGİAD

Güvenlik

Veri güvenliği işletmelerin en çok üzerinde durduğu konuların başında gelir. Wegs ön muhasebe programı, başta KVKK kullanıcı verileri olmak üzere işletmelere ait bilgi ve verileri güvenli şekilde saklar.

Etkili Raporlama

Wegs ile veri analizi ve kapsamlı raporlama sağlanır. Böylece işletmeler için karar alma süreci desteklenir ve etkili raporlama sağlanır.

12 Ay Ücretsiz Kullanım

Wegs ön muhasebe programı, diğer ücretsiz e-fatura muhasebe programlarından farklı olarak 12 ay boyunca ücretsiz kullanım sağlar. 12 aylık ücretsiz kullanım ile birlikte işletmeler programı tamamen deneme şansı ile birlikte bu tip programların maliyetinden de uzun süreli olarak kurtulabilir.

wegs (2) (1)

Wegs Ön Muhasebe Programının Diğer Programlardan Farkı

Wegs ön muhasebe programı farkı ve diğer programlardan ayrılan özellikleri neler diye düşünebilirsiniz. Piyasada yer alan ve son derece popüler olan pek çok program vardır. Bunların kıyaslaması da doğal olarak yapılmalıdır. Tercih edilen muhasebe programının sizlere pek çok vaatte bulunması ve bunları da yerine getirmesi gerekir. Logo İşbaşı gibi ünlü programlar her ne kadar yine kullanım kolaylığı ve güvenilirlik sağlasa da ücretsiz deneme süresi kısıtlıdır. Paraşüt ön muhasebe programı için de aynı durumun geçerli olduğunu ve bunun işletmeler için biraz kısıtlayıcı olduğunu ifade edebiliriz.

Kolaybi ön muhasebe programı tercih eden kişiler için de yine Wegs ön muhasebe programının sağlamış olduğu 12 aylık ücretsiz kullanım çok önemlidir. Pranomi ve Mikrox da yine piyasada yer alan ve kendi çapında iyi olan programlardır. Wegs piyasada yer alan ön muhasebe programlarının birçok özelliğine sahiptir. Onlardan ayrılan özelliği ise 12 ay ücretsiz kullanımı ve satış öncesi ve sonrası ilgili müşteri temsilcileridir.

Wegs Ön Muhasebe Programı Nasıl Kullanılır?

Wegs ücretsiz ön muhasebe programı kullanımı ile ilgili destek almak ve program hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçmeniz gerekir. Zaten 12 aylık ücretsiz bir deneme süreci vardır. Bu deneme sürecine de istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra cihazlarınız için tanımlanan programları kullanmaya başlayabilirsiniz. 12 aylık ücretsiz deneme sürecinin sonunda ise sizlere sunulan yine uygun fiyatlı paketlerden yararlanabilirsiniz.

Wegs ön muhasebe programları ile işletmenizde mali durumlarını denetlemek ve bu süreci çok daha güvenli hale getirmek için, web sitesini ziyaret edebilir ve merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına ulaşabilirsiniz.

Wegs Ön Muhasebe Programı Fiyatları

Wegs ön muhasebe programı fiyatları sizleri yormayacak ve üzmeyecek seviyededir. Ücretsiz kullanım süresinin sonunda, sizlere sunulan farklı kullanım paketlerini inceleyebilirsiniz. Sadece 12 aylık ücretsiz kullanım değil aynı zamanda ücretleri ile de sizleri yormayacak ve zorlamayacak bir ön muhasebe programı olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.