TikTok uygulaması son zamanlarda en çok popüler olan sosyal medya uygulamalarından birisidir. Bu uygulamanın bu kadar çok popüler olmasının sebepleri ise kullanıcılarına para kazanma imkanı sunmasıdır. TikTok üzerinde yapacağınız canlı yayınlar üzerinden para kazanmanız mümkün olmaktadır.

Bu tür canlı yayınlar sırasında insanların sizlere gönderdiği hediyelerden para kazanabilirsiniz. Tabii ki bu para kazanma imkanı da insanların dikkatini çekmektedir. Özellikle TikTok üzerinden fenomen olmayı başarmış ve bu alanda çok fazla para kazanan insanları gördükçe diğer insanlar da bu platforma girmektedir.

Fakat TikTok’da canlı yayın açmak için belirli şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu şartları sağlamadan TikTok canlı yayına girmenize izin vermemektedir. Bu noktada TikTok canlı yayın açma şartlarını https://sosyalify.com  ile tamamlayın ve hızlı bir şekilde canlı yayın açarak tiktok’dan para kazanmaya başlayın.

TikTok Canlı Yayın Açma Şartları Nelerdir?

TikTok’da canlı yayın açmak istediğinizde belirli şartlar sizlerden beklenmektedir. Bu şartları sağlamadığınız sürece uygulama canlı yayın açmanıza izin vermemektedir. Aslında firmanın sizlerden beklediği çok bir şart da bulunmamaktadır. Bu noktada temelde iki şart bulunmaktadır. TikTok’da canlı yayın açmak istediğinizde;

●       İlk olarak sağlamanız gereken şart en az 16 yaşında olmanızdır. 16 yaşına gelmeden canlı yayın açmanız ve para kazanmanız mümkün değildir.

●       Aranan ikinci ve en önemli şart ise en az 1000 adet takipçiye sahip olmanızdır. TikTok hesabınızda en az 1000 takipçi olmadan yine canlı yayın açmanıza izin verilmemektedir.

TikTok uygulamaya yeni başlayan kişilerin uygulamayı ilk olarak tanımasını ve nasıl kullanacağını öğrenmesini istemektedir. Bu yüzden uygulamaya her gelen insana direkt olarak canlı yayın açma hakkı verilmemektedir. İlk olarak yeni açılan hesapların 1000 takipçiye ulaşması istenmektedir. Bir hesap 1000 takipçiye ulaşmadan canlı yayın açmamaktadır. Bu noktada tabii ki özellikle yeni açılan bir hesabın 1000 takipçiye ulaşması da kolay değildir.

TikTok Takipçisi Nasıl Artırılır?

TikTok takipçi sayınızı artırmak için tabii ki yapabilecekleriniz bulunmaktadır. Bunları yaparak hızlı bir şekilde takipçi kazanmanız mümkündür. Bunlar;

●       Düzenli olarak içerik üretmeniz gerekmektedir. Mutlaka sık sık yeni videolar hazırlamalı ve bunları hesabınıza yüklemelisiniz.

●       Mutlaka insanları kendinizi takip ettirmeye yöneltmelisiniz. Videolarınızda takip et gibi görseller kullanmalısınız.

●       Her kesime hitap edebilecek içerikler üretmelisiniz. Her insanın hoşuna gidebilecek olan içeriklere yer vermelisiniz.

●       Mutlaka gündemi takip etmelisiniz. O ara popüler olan içeriklerin benzerlerini üretmelisiniz. İnsanların sizi bulmasını sağlamalısınız.

●       Gönderilerinizde insanları yorum yapmaya, beğenmeye ve sizi takip etmeye yönlendirmelisiniz.

Bunları yaparak takipçi sayınızı artırmanız mümkündür. Fakat bu yöntemler ile takipçi elde etmeniz hem çok emek hem de çok zaman gerektirmektedir. Bu noktada hızlı bir şekilde takipçi elde etmek istediğinizde sosyal medya hizmetlerinden faydalanabilir ve takipçi satın alabilirsiniz. Sosyalify firmasının https://sosyalify.com/tiktok-takipci-satin-al bağlantısında yer alan paketleri ile anında canlı yayın açma şartlarını yerine getirebilir ve 1000 takipçiye ulaşabilirsiniz.

TikTok’ta Neden Takipçi Satın Alınmalıdır?

TikTok’ta takipçi satın almanız için çok fazla sebep bulunmaktadır. Bu sebepler arasında;

●       İlk sebep tabii ki canlı yayın açma şartlarını sağlamak olmaktadır. Canlı yayın açmanız için en az 1000 takipçinizin olması gerekmektedir. Bu noktada takipçi satın alarak bu limite hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

●       Bir diğer sebep hesabınızı öne çıkarmak olmaktadır. Takipçi sayınız artıkça TikTok sizlerin gönderlerini öne çıkarmaktadır. Sizin hesabınızı daha fazla insana önermektedir.

●       Tabii ki canlı yayın açma sebebiniz para kazanmaktadır. Bu noktada ne kadar çok takipçiniz olursa canlı yayınlarınızda o kadar çok insanların önüne çıkar ve para kazanma ihtimaliniz artar.

●       Bu noktada takipçi satın aldığınızda diğer insanların da bu durum ilgisini çeker. Çok fazla takipçisi olan hesaplar daha fazla ilgi görür bu noktada insanlar da hesabınıza daha fazla ilgi gösterir.

400 yıldır hazırlanan pideler 8 saatte tükeniyor 400 yıldır hazırlanan pideler 8 saatte tükeniyor

Takipçi satın almak ve tüm bu avantajlardan faydalanmak istediğinizde Sosyalify sizlere gerekli olan hizmeti sunmaktadır. Sizlere sorunsuz şekilde takipçi gönderimi yapmaktadır.

TikTok Takipçisi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

TikTok takipçisi alırken tabii ki dikkat etmeniz gereken unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurlara dikkat ederek Sosyalify gibi güvenilir bir firma seçimi yapmanız sorunsuz bir hizmet almanız için önemlidir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken unsurlar;

●       Mutlaka destek sistemi iyi olan bir firmadan alım yapmalısınız.

●       Firmanın hızlı bir şekilde gönderim yaptığından emin olmalısınız. Canlı yayınlara biran önce başlamak için firmanın hızlı bir şekilde gönderim yapması önemlidir.

●       Firmanın fiyatları rakipleri ile benzer ya da daha ucuz olmalıdır. Firma hizmetlerini pahalı sunmamalıdır.

●       Firmanın ödeme alt yapısı iyi bir firmadan olmalıdır. Güvenilir bir ödeme alt yapısı kullanmalıdır.

●       Gönderim öncesinde veya sonrasında aklınıza takılanları mutlaka cevaplamalı ve iletişim kurmak istediğinizde sizlere destek sağlamalıdır.

Sosyalify firması tüm bu hususlara dikkat ederek hizmet vermektedir. Firma sizlerin sorunsuz bir şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır. Bu noktada gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz firmalardan birisidir.