RG Bilgisayar Denizli Bilgisayar Servisi

İşletim sistemi kurlumu, BİOS güncelleme, Windows kurulumu, Office, virüs, grafik çizim programları, eğitim uygulama programları ve diğer ihtiyaç duyduğunuz tüm program kurulumları için: RG Bilgisayar.

TEKNOLOJİ 21.06.2021, 18:21 21.06.2021, 18:40
RG Bilgisayar Denizli Bilgisayar Servisi

RG Bilgisayar 15 yılı aşan deneyimimizle uzman kadromuzla Denizli’nin en güvenilir bilgisayar servisi olarak sektörde öncü olan firmalardanız. Veri tabanımız da kayıtlı,8560 teknik servis müşteri memnuniyetiyle ,475 web tasarım hizmeti, 525 kurumsal şirket referansıyla hizmetinizdeyiz.

Denizli Bilgisayar Servisi olarak hizmet alanımız tüm marka model notebook, laptop, tablet ve masaüstü bilgisayarları kapsamaktadır. Tablet ve laptop ekran değişimi, şarj adaptörü, anakart tamiri, aşırı ısınma, fan problemleri, chip değişimi, USB ve HDML girişleri, Wi-fi, ekrana görüntü gelmeme, mavi ekran, cihazım açılmıyor gibi birçok sorunlarınıza profesyonel teknisyenlerimizle kalıcı ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz. Denizli RG Bilgisayar; teknik yeterlilik, kurumsal altyapı, deneyimli alanında uzman teknik kadrosuyla hizmet vermekteyiz.

RG Bilgisayar servisi ; işletim sistemi kurlumu, BİOS güncelleme, Windows kurulumu, Office, virüs, grafik çizim programları, eğitim uygulama programları ve diğer ihtiyaç duyduğunuz tüm program kurulumlarını yapıyoruz.

Denizli bilgisayar servisi hizmetleri, konusunda uzman ekibimiz tarafından 0537 954 3707 numaradan 7/24 bilgi ve randevu alabilirsiniz.

RG Bilgisayar Teknik Servis hizmeti veren ekibimizin öncelliği gelen çağrıların hızlı ve doğru bir biçimde yanıtlanmasıdır. Telefon, Whatsapp ve internet sitemiz üzerinden ulaşan çağrılara en kısa zamanda değerlendirerek servis programına dahil edilir ve randevu zamanı ve sormuş olduğunuz sorular ile ilgili bilgi verilir.

Denizli’nin her yerinden servis hizmeti alabilirsiniz. İster ev ister iş yeri isterseniz servisimize getirerek uzman personellerimizden hizmet alabilirsiniz

rg_bilgisayar_tamiri

Denizli Bilgisayar Tamircisi Cihazınız servisimize geldiği anda veri tabanına kaydedilir, teknisyenlerimiz tarafından arıza tespiti yapılır ardından sizlere arıza ve fiyat bilgisi yapılır. Sizden onay aldığımız takdirde tamir işlemleri başlar. Bilgileriniz ve zamanınız bizim için önemli. Servisimizde veri kaybı olmadan sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Tamir işlemleri ve testleri yapılarak sizlere teslim ediyoruz.

Teknik servis işlemleri yapılırken; veri kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin mahremiyeti gibi konularda hassasiyet ve özen gösteriyoruz.

Söz veriyoruz sorununuz çözüme ulaşmazsa ücret talep etmiyoruz. Servisimizde yapılan işlemlere 6 ile 12 ay garanti veriyoruz.

DENİZLİ RG Bilgisayar servisi olarak müşteri memnuniyeti en öncelikli prensibimiz. Verdiğimiz hizmetlerin arkasındayız. Yaptığımız işlemlerle ilgili her türlü problemi 6 ay içinde ücretsiz çözüyoruz.

Denizli RG Bilgisayar Teknik servisimiz hafta içi ve cumartesi günleri 09.00-19.00 arası hizmet vermekteyiz.

Yorumlar (0)