Kapak:baba-koltugu
İnsanları otururken hareket etmeye yönlendiren dinlenme koltukları tasarlayan Teknokonfor, baba koltuğu, tv koltuğu, sinema koltuğu ve hasta koltuğu gibi farklı alt dallarda hizmetlerini sürdürmektedir.

Üst düzey kaliteli malzemeler kullanarak, geçmişten gelen bilgi ve becerilerinin de desteğiyle oldukça üst segment koltuklar üreten Teknokonfor, üretim sürecinde son teknolojileri kullanmakta ve en yüksek verimi elde etmeye devam etmektedir.

Teknolojinin Koltuklarla Birleşmesi

Masajlı seçenekleri de bulunan Teknokonfor baba koltukları, hem kalitesi hem de şık görünümleriyle seçilebilecek en güzel hediyeler arasında yerini almaktadır. Genişliği ve rahatlığıyla ön plana çıkan Teknokonfor baba koltukları,teknolojiyi koltuklarla birleştirmekte ve en konforlu oturma seçeneklerini kullanıcılarına sunmaktadır.

sinema-koltugu-2

Koltuk seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli şey şüphesiz rahatlık ve konfordur. Teknokonfor markası, tüm koltuk modellerinde özellikle bu iki maddeye dikkat etmekte, sonrasında ise ürünlerin şıklığını da ön plana almaktadır. Özellikle sağlık garantisi veren ve uzun ömürlü olmaları yönüyle sıklıkla tercih edilen Teknokonfor koltukları, televizyon ve filmlerin başında uzun zamanını geçiren kullanıcılarını da unutmamaktadır.

masko-10

Film Keyfiniz Artık Daha Konforlu

Evde en çok zamanımızı geçirdiğimiz televizyon karşısı, şüphesiz oturuşumuzu da en çok bozan ve bizleri rahatsız eden yerdir. Teknokonfor markası tarafından üretilen ve masajlı-masajsız, sallanan-dönen gibi birbirinden farklı onlarca seçeneği bulunan tv koltukları, tüm bu rahatsızlığınıza son vermekte ve sağlığınızı olumlu yönde etkilerken televizyon karşısındaki dakikalarınızı da oldukça konforlu ve zevkli bir hale getirmektedir.

tv-koltuklari-1

Yenilikçi ve modern anlayışıyla evlerinize teknolojik ve üst düzey konforlu koltukları getiren Teknokonfor, çift ve tekli olmak üzere tercihte bulunabileceğiniz sinema koltuklarıyla da evlerinizde fark yaratmaktadır. Teknokonfor sinema koltukları, silinebilir ve yüksek kaliteli kumaşlarla, hakiki-suni deri seçenekleriyle ve oturma bölgesinde konfor arttırıcı zigzag yay sistemiyle sinema keyfinizi bambaşka bir boyuta taşımaktadır.