Denizli'de yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alan festivaller devam ediyor. Tavas ilçesinde her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen ve bu yıl 5.'si yapılacak olan Tavas Zeybek, Kültür ve Sanat Festivali 27 Temmuz Perşembe günü başlayıp 30 Temmuz Pazar günü sona erecek.  

Denizli’de Halk Oyunları Grup Şampiyonasına ev sahipliği yapacak Denizli’de Halk Oyunları Grup Şampiyonasına ev sahipliği yapacak

Tavas Bağlar Mesireliğinde Denizli'nin ulusal ve yerel medya temsilcilerinin karşısına çıkan Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, festivale Denizli halkının yanısıra komşu illerden tüm vatandaşları davet etti. 27-28-29-30 Temmuz’da gerçekleştirilecek olan festivalde Ali Kınık, Mustafa Ceceli, Hakan Altun, Simge, Sadi Cesuroğlu gibi ünlü isimler sahne alacak.

Tavas ilçesinde bu yıl 5. defa gerçekleşecek olan Tavas Zeybek, Kültür ve Sanat Festivali'ne herkesi davet eden Başkan İnamlık, "İnşallah festivalimizde tüm Denizli'yle birlikte olacağız. Bu coşkuyu hep birlikte yaşayacağız" dedi. 

tavasta-festival-zamani-unlu-sanatcilar-tavasa-geliyor1tavasta-festival-zamani-unlu-sanatcilar-tavasa-geliyor2