Bağpazarı Yeni Yüzü İle Tavaslıların Hizmetinde

Tavas Belediyesi ekipleri İlçenin çehresini değiştirecek çalışmalara ve yeniliklere devam ediyor.

TAVAS 24.06.2020, 11:38
Bağpazarı Yeni Yüzü İle Tavaslıların Hizmetinde
banner1656

HABERDENİZLİ.COM

Tavas’ta bir çok alanda peyzaj ve çevre düzenlemesi çalışmalarını sürdüren Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri yoğun mesai harcıyor. Tamamen yenilenerek bambaşka bir görünüme  kavuşan Bağpazarında, ekipler mevsimsel çiçek dikimi ve yeşillendirme çalışmalarını tamamladı.

Tavas’ın her yönü ile çehresinin değiştirilmesi ve güzelleştirilmesi hedefleri doğrultusunda park, bahçe ve yeşil alan çalışmalarına büyük önem veren Başkan İnamlık, “Özellikle yaz mevsiminde serin havası dolayısıyla vatandaşlarımızın uğrak yeri olan, ailelerimizin ve çocuklarımızın daha yeşil bir ortamda huzurlu ve güzel bir şekilde vakit geçirmeleri, gelen misafirlerimizin de dinlenmeleri ve ihtiyaçlarını karşılamaları için Bağpazarımızı tamamen yeniledik.  Farklı renk ve türde bir çok çiçek  ve çimlendirme ile çehresini değiştirdiğimiz Bağpazarımızı estetik bir görünüme kavuşturduk. Otomatik sulama sistemleriyle de hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf ediyoruz.
Bağpazarımızın özellikle çevresinde bulunan, gelen misafirlerimizin de rahatsız olduğu görüntü ekiplerimiz tarafından temizlendi.  Bu bölgede yeni yürüyüş yollarını tamamladık. Oturma bankları yerleştirerek vatandaşlarımızın kullanımına sunduk. Tavas’ımızın sahip olduğu güzellikleri en iyi şekilde değerlendirmek ve estetik dokunuşlarla İlçemizin hem havasını hem de fiziki yapısını değiştirmek amacıyla çalışmalar yapmaya, İlçemize güzellik katacak hizmetleri, projeleri gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Bağpazarı Yeni Yüzü İle Tavaslıların HizmetindeBağpazarı Yeni Yüzü İle Tavaslıların HizmetindeBağpazarı Yeni Yüzü İle Tavaslıların Hizmetinde

banner1640
Yorumlar (0)