Denizli’de CHP 15, AK Parti 3 ve YRP 1 belediye kazandı Denizli’de CHP 15, AK Parti 3 ve YRP 1 belediye kazandı

Geçtiğimiz günlerde açıkladığı projeler ile ilçede heyecan yaratan Şeniz Doğan, “Müzik Stüdyosu ve Fotoğraf Çekim Alanı kuruyoruz. Gençlerin kendi müziklerini kaydedebilecekleri, prodüksiyon süreçlerini gerçekleştirebilecekleri modern stüdyoların yer aldığı merkez sayesinde yeni yetenekler kendilerini Merkezefendi'de keşfedecekler” dedi.
Profesyonel ses yalıtımı olacak kayıt alanlarında mikrofonlar, mikser ve ses işleme ekipmanları, dijital kayıt ve prodüksiyon yazılımları, enstrüman ve amplifikatörleri, aydınlatma ve arka plan sistemleri, yansıtıcılar ve difüzörler ile kamera, lens, tripod bulunacak.

“KENDİLERİNİ MERKEZEFENDİ'DE KEŞFEDECEKLER”

Gençlerin her zaman ve her koşulda yanında olduğunu belirten Şeniz Doğan, “Yankıları ve dış gürültüyü engellemek için profesyonel ses yalıtımı ve ses işleme ekipmanlarının olacağı müzik stüdyomuzda müzisyenlerimiz; dijital kayıt sistemi ve prodüksiyon yazılımlarına kadar ihtiyaç olan ne varsa bulabilecekler. Sosyal Medya ve çeşitli amaçlarda kullanılabilecek fotoğraf çekim stüdyomuzda ise fotoğrafçılarımıza her türlü teknik ekipmanı sağlayacağız. Böylece yeni yetenekler, kendilerini Merkezefendi'de keşfedecekler” diye konuştu.