Enerjik yapısıyla ve çalışkanlığıyla bilinen Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, hafta sonu programlarını da vatandaşlara göre oluşturuyor. 
Hafta sonları düğün, sünnet, hayır ve açılışlara katılarak Sarayköylülerin önemli günlerinde yanlarında olan Başkan Özbaş, geri kalan zamanda ise mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

HİZMET ADAMINA TAM DESTEK

Bu hafta sonunu da Sarayköylülere ayıran Belediye Başkanı Özbaş, ilk ziyaretini Sarayköy Belediyesi Gençlik Merkezi ve Kapalı Yüzme Havuzu’na yaptı. Başkan Özbaş’ı ilgiyle karşılayan vatandaşlar spor kompleksinden duydukları memnuniyeti dile getirerek desteklerinin her zaman süreceğini vurguladı.

ÇOCUKLARIN BAŞKAN AMCASI

Çocukların Başkan Özbaş ile olan diyaloğu ise tebessüm ettirdi. Başkan Özbaş’ı sarılarak karşılayan çocukların sevgisi görülmeye değerdi. Çocuklarla bir süre sohbet eden ve yakından ilgilenen Başkan Özbaş, onlara spor faaliyetlerine devam etmeleri ve bol bol kitap okumaları tavsiyesi verdi. 
Spor kompleksi ziyareti sonrasında Cumhuriyet Caddesi’ndeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Sarayköy Belediyesi’nin İftar Sofrasında Binler Buluşuyor Sarayköy Belediyesi’nin İftar Sofrasında Binler Buluşuyor

BAŞKAN ÖZBAŞ’A VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ

Samimiyetiyle 7’den 70’e tüm vatandaşların gönlünde taht kuran Başkan Özbaş, esnafları tek tek ziyaret ederken bir vatandaşın alış verişinde pazarlığa katıldı, lokanta da ise telefon ile gelen siparişi aldı. Esprili ve samimi yaklaşımları ile herkesi güldüren Başkan Özbaş, vatandaşlara taleplerini de sorarak “Her zaman yanınızdayız” mesajı verdi.
Esnaf ziyaretinde vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Özbaş, gün boya talepleri birinci ağızdan dinleyerek not etti.   Saraykoylulerden Baskan Ozbasa Buyuk Teveccuh 3Saraykoylulerden Baskan Ozbasa Buyuk Teveccuh 1Saraykoylulerden Baskan Ozbasa Buyuk Teveccuh 2