Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın öncülüğünde inşa edilen projelerin hizmet yelpazesi binlerce kişiye ulaşırken, ilçenin ve vatandaşların gerek duyduğu konular ve alanlarla ilgili yeni projeler hayata geçirilmeye devam ediyor. 
Binlerce vatandaşa hizmet edecek ve gençlerin geleceklerinde önemli bir role sahip olacak bir proje daha ilçede yükselmeye başladı. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve Sarayköy Belediyesi işbirliği ile inşa edilen "Sarayköy Belediyesi Gençlik Merkezi ve Kapalı Yüzme Havuzu" çalışmaları hızla sürüyor. 
Turan Mahallesi’nde 10 dönümlük arazi üzerine inşa edilen bünyesinde kapalı yüzme havuzu, kapalı spor salonu, güreş, pilates, fitness salonu, kafeterya, tenis kortu, basketbol sahası, amfi tiyatro, çocuk oyun alanları ve park alanları bulunan spor kompleksi alanında Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, incelemelerde bulundu. 
Yükselen projenin inşaat çalışmaları hakkında görevli personelden bilgi alan Belediye Başkanı Özbaş, “ Ocak ayının ortasındayız. Çok hızlı bir şekilde inşaatımız ilerliyor. Sarayköy'ümüz gibi vizyon projemizde yükselmeye devam ediyor. İnşallah 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda bu dev spor kompleksimizin açılışını gerçekleştirerek gençlerimize hediye etmek istiyoruz. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi. 
Başkan Özbaş, “Bu değerli projede büyük destekleri olan Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, kıymetli vekillerimize, AK Parti İl Başkanımız Yücel Güngör’e, teşkilatımıza ve her zaman yanımızda olan kıymetli hemşehrilerimize çok teşekkür ederim” diye konuştu.

spor-1-2