Başkan Özbaş, İmkânsız Denileni Başardı Başkan Özbaş, İmkânsız Denileni Başardı

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş'ın en önemli eğitim projesi olan Sosyal Etkinlik Merkezinde ilkokul 3. sınıftan lise son sınıfa kadar tüm öğrenciler ücretsiz etüt yaparak derslerini pekiştiriyor. Ayrıca Üniversite Hazırlık Kursunda mezun gruplar üniversiteye hazırlanıyor.
Eğitimin büyük destekçisi olan Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, üniversiteye hazırlanan gençlerin morallerini yüksek tutmak için tarihi ve kültür geziler düzenlemeyi de ihmal etmiyor. Bu sayede ülkemizin tarihi ve kültürel miraslarını yerinde görme imkânı bulan gençler son olarak Eskişehir gezisine uğurlandı. 
Sosyal Etkinlik Merkezi'nde eğitim alan lise son sınıf ve Üniversiteye Hazırlık Kursu öğrencilerini gece geç saatte Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ve veliler uğurladı.
Günü birlik gerçekleştirilen gezide öğrenciler Eskişehir'in tarihi, kültürel ve turizm noktalarını rehber eşliğinde gezerek yerinde görme imkanı buldu. Keyifli bir gezi geçiren öğrenciler Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş'a gezi için teşekkür etti.
Eğitimin destekçisi olmaya yeni projeler üretmeye devam edeceklerini belirten Belediye Başkanı Özbaş, “Geleceğimiz olan çocuklarımızın ve gençlerimizin emrindeyiz. Onların en iyi eğitimi almaları, hayallerine ulaşmada destekçi olmaya devam edeceğiz. Gençlerimizin önünde bir üniversite sınavı var ve stresli olduklarının farkındayız. Düzenlediğimiz tarihi ve kültürel gezi ile eğlenmeleri ve streslerinden bir nebzede olsa kurtulmalarını amaçlıyoruz. Gezi sonrası daha güçlü ve motivasyon ile en iyi şekilde derslerine konsantre olacaklarına inanıyoruz” dedi.  baskan-ozbastan-genclere-motivasyon-gezisi-3baskan-ozbastan-genclere-motivasyon-gezisi-1baskan-ozbastan-genclere-motivasyon-gezisi-2baskan-ozbastan-genclere-motivasyon-gezisi