Raif İnan ve Uğur Veli’nin ortak yapımı olan Mahsusa, izleyiciyi ekrana kilitleyecek büyük bir aşk hikayesini seyirci ile buluşturacak. Raif İnan TRT iş birliğinde ekrana gelmeye hazırlanan dizide kahramanlık hikayelerine ve önemli tarihi karakterlere de yer verilecek.

Raif İnan TRT dijital platformu Tabii’de yayınlanacak Mahsusa dizisinin ekrana gelmesine sayılı günler kaldığını duyurdu. Tanıtımı yapılan dizi, Kuşçubaşı Eşref ve Leyla’nın aşkını ele alacak. Pek çok ünlü ismin yer alacağı dizi, güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekti.

Denizli Kebabını Elle Yiyen Turistlerden Gülümseten Yorumlar Denizli Kebabını Elle Yiyen Turistlerden Gülümseten Yorumlar

Raif İnan TRT Ortak Yapımı Olan Mahsusa Dijital Platform Tabii’de Ekrana Gelecek!

Raif İnan ve Uğur Veli’nin yeni projesi Mahsusa’nın kadrosu açıklandı. Hem kahramanlık hem de aşk hikayelerini ele alacak olan dizide pek çok ünlü isim yer alacak. TRT’nin yeni dijital platformunda yayınlanacak olan dizide Kuşçubaşı Eşref karakterine Ali Ersan Duru, Leyla karakterine ise Öykü Çelik’in hayat vereceğinin altı çizildi.

Mahsusa’nın oyuncu kadrosundaki diğer isimlerin ise; Baki Çiftçi, Baran Akbulut, Mert Carim, Kenan Çoban, Asir Gündoğdu, Hüseyin Baylan, Emre Törün, Sera Tokdemir, Münircan Doruk, Mehmet Emin Kadıhan, Ersin Olgaç , Oben Onur, Sefa Zengin, Abdül Süsler, Şahverdi Ali Eren, Kamil Güler, Soner Türker, Selahattin Bel olduğu açıklandı.