banner1348

Melike Basmacı, “Bizi Bölemeyecekler”

CHP Denizli Milletvekili Melike Basmacı, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınayarak, saldırganların bir an önce yakalanmasını istedi.

Melike Basmacı, “Bizi Bölemeyecekler”
banner1336
Artvin-Şavşat’ta seyir halinde iken konvoya açılan ateş sonucu yaralanan korumalara da acil şifalar dileyen CHP Milletvekili Melike Basmacı, “Teröristler, CHP Genel Başkanının konvoyuna  saldıracak kadar arsızsızlaşmışlardır. Türkiye Cumhuriyetine, Demokrasimize, birlik ve beraberliğimize yönelen her türlü kirli el mutlaka kırılacaktır.

CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na saldıranlar bu cesareti nereden ve kimden almaktadırlar. Bu tür eylemlerle ülkemizin birlik ve bütünlüğünü bozmak isteyenler, ülkemizde kargaşa çıkarmak isteyenler asla amaçlarına ulaşamayacaklardır.

Cumhuriyet Halk Partisi bu tür saldırılara asla boyun eğmeyecektir. Benim bir canım var. O’da Denizlime ülkeme, milletime feda olsun korkmuyorum demokrasi için mücadeleme devam edeceğim. Başta Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere, saldırıda yaralanan askerlerimize ve konvoyda bulunan tüm görevlilere geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.” Dedi.
 

haberdenizli.com

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2016, 17:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
2016temuz
2016temuz - 3 yıl Önce

kıdanogugulurnhırnturmadırnısgklerlırmızz

SIRADAKİ HABER