Perkotek Avax Otopark Bariyeri Perkotek Avax Otopark Bariyeri

Türkiye’de tıbbi tedavi alanında en yüksek standartları hastalarına sunmayı taahhüt eden bir uluslararası sağlık turizm firması olan Fides Travel ile Uluslararası Sağlık Turizmi Sözleşmesi imzalama hususunda bir toplantı düzenlendi. Bu toplantıda alınan kararlar doğrultusunda taraflar arasında Uluslararası Sağlık Turizmi Tek Yetkililik Hizmet Sözleşmesi imzalandı. Sağlık sektöründe üstün hizmet ve uzmanlık sunan PAÜ Hastaneleri yapılan anlaşma ile hedeflerini belirledi. Dünya genelinde hastaların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve sağlık hizmetlerimizi uluslararası hastalar için daha erişebilir hale getirmeyi hedefliyor. Hastanemizi uluslararası arenada daha fazla tanıtarak ve uluslararası hastalara en iyi sağlık hizmetlerini sunmak. Sağlık turizmi hizmetini daha iyi sunmak için imzalandı.

“Hastalarımıza her zaman en iyi hizmet vermeyi ilke haline getirmeyi hedefliyoruz”

Başhekim Prof. Dr. Onur Birsen Hacettepe ve Gazi Üniversitesi sağlık turizmi birimlerini inceleyen PAÜ ekibimiz; “Fides Turizm ile imzalanan sözleşme sonrası hem Karahayıt hem de PAÜ Hastanesinde sağlık turizminin başladığını, ilk hastaların geldiğini belirtti ve hastalarımıza her zaman en iyi hizmet vermeyi ilke haline getirmeyi hedefliyoruz” dedi.
Başhekimlik makamında düzenlenen toplantıya taraflar olarak; Başhekim, başhekim yardımcıları ve profesör doktorlar katıldı.