Başpehlivanlardan Pamukkale Yağlı Güreşlerine Davet

Pamukkale Belediyesinin düzenlediği Pamukkale Yağlı Güreşleri’ne katılacak olan başpehlivanlardan Denizlili güreş severlere davet. Altın kemerli başpehlivanlar “22 Ağustos 2021 Pazar Günü Denizli Atatürk Stadı’nda buluşalım” açıklaması yaptılar.

PAMUKKALE 17.08.2021, 13:59 17.08.2021, 14:02
Başpehlivanlardan Pamukkale Yağlı Güreşlerine Davet
banner1756
banner1749

HABERDENİZLİ.COM

Pamukkale Belediyesi’nin en büyük organizasyonlarından biri olan Pamukkale Yağlı Güreşleri için geri sayım devam ediyor. 22 Ağustos 2021 Pazar Günü Denizli Atatürk Stadı’nda gerçekleşecek olan güreşlere 38’i başpehlivan 500 güreşçi katılacak. Bu önemli organizasyona katılacak olan altın kemerli başpehlivanlar Denizlili güreş severleri Pamukkale Yağlı Güreşleri’ni izlemeye davet etti. Aralarında Ali Gürbüz, İsmail Balaban, Recep Kara, Şaban Yılmaz, Orhan Okulu, Fatih Atlı, Osman Aynur, Mehmet Yeşil Yeşil’inde bulunduğu başpehlivanlar Pazar günü yapılacak olan güreşler için Denizlilileri davet etti. Başpehlivanlar, “Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’nin himayelerinde düzenlenecek olan Pamukkale Yağlı Güreşleri’nde heyecan yüksek olacak. Denizli Atatürk Stadı’nda 22 Ağustos’ta yapılacak olan güreşlerde sizleri tribünlerde görmek bizleri mutlu edecek. İlk kez şehir merkezinde düzenlenecek olan güreşlere katılıp bizlere destek vermeniz bizim için çok önemli. Tüm Denizlili güreş severleri Pazar günü bekliyoruz” dediler. Pamukkale Yağlı Güreşleri’nin hazırlıklarının hızla devam ettiğini belirten Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Hafta sonundaki güreşlerimizde büyük heyecan yaşanacak. 500 pehlivan er meydanına çıkacak ve güçlerini gösterecekler. Altın kemerli başpehlivanların da katılacağı Pamukkale Yağlı Güreşleri’ne tüm halkımızı davet ediyorum. Güreşleri takip etmek isteyen vatandaşlarımız güreşlerimizi ücretsiz olarak izleyebilecekler. Denizli Atatürk Stadı bu Pazar tarihi günlerinden birini yaşayacak. O anlara tanıklık etmek isteyen tüm güreş severleri güreşlerimize bekliyorum” dedi.

Yorumlar (1)
nedime bolluca 6 ay önce
Kendini gazeteci sanan dalkavuklar pamukkale belediyesi 4 gündür bizim mahallede çöp toplamıyor. Her tarafı bok gotuyor. Otlar diken oldu. Birazda oturduğunuz yerden bir kalkın hazır belediye gönder sin haberi koy. Ne güzel miş birazda olumsuzlukları haberi yapın bakalım yapabilicekeseniz. BANA GÖRE ZOR