Denizli’de CHP 15, AK Parti 3 ve YRP 1 belediye kazandı Denizli’de CHP 15, AK Parti 3 ve YRP 1 belediye kazandı

Endüstriyel ve ticari kalkınma amacıyla, içerisinde aynı sektör grubunda veya alt sektörlerinde faaliyet gösteren, küçük-orta-büyük birçok tesisin bulunduğu sanayi siteleri kuracaklarına dikkat çeken Öztürk, böylece daha sağlıklı bir üretim ortamı yaratacaklarına, çarpık kentleşmenin ve sanayileşmenin önüne geçeceklerine, firmaların birbiriyle olan etkileşimlerini hem kolaylaştıracaklarına hem de arttıracaklarına vurgu yaptı.

Mutlu çalışanı, Mutlu işvereni, Mutlu Denizli’yi kendilerine ilke edindiklerini söyleyen Öztürk, amaçlarının mesleği olmayanlara meslek edindirmek olduğunu, bunun için de mesleki eğitim kursları açacaklarını,  bu kurslar sayesinde de yerel işletmelerimizin nitelikli iş gücüne ve bilgiye ulaşmasını sağlayacaklarını ifade etti.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yasin Öztürk, “Denizlili çalışkandır, üretkendir, işte bu yüzden de her şeyin en güzeline en iyisine layıktır.  Kentimizde işsizliği ve çaresizliği en aza indirmek için her ne gerekiyorsa daha fazlasını yapacağız, hiç kimsenin muhtaç duruma düşmesine izin vermeyeceğiz. Türkiye İYİ olacak, Denizli İYİ olacak” dedi. Ozturk Sektorel Bazli Sanayi Siteleri Kuracagiz 1