Şahin Tin; “Denizli genelinde şifa ağını genişletiyor, şifa kaynaklarımızı güçlendiriyoruz. Serinhisar’da kesintisiz acil sağlık, diş sağlığı ve evde bakım hizmetinin yanı sıra kısa süre sonra da çocuk sağlığı alanında uzman hekim tarafından hizmet verilecek. Serinhisar'ın sağlık ordusu güçleniyor” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanvekili Şahin Tin, Denizli genelinde sağlık alanında her türlü hizmeti sunmanın gayretinde olduklarını kaydetti. Milletvekili Şahin Tin; “Vatandaşlarımız için verebileceğimiz hizmetlerin en iyisini sunmak için gayretle çalışmaya devam ediyoruz. Eksiklikleri tespit ediyor, beklentileri, talepleri vatandaşlarımızdan dinliyor ve ona göre çözümler üretiyoruz” dedi.

Hayati Yazıcı Denizli’ye geliyor Hayati Yazıcı Denizli’ye geliyor

“Hizmet ağını genişlettik”

Devletin kadroları ve tüm imkânlarıyla daima milletin emrinde olduğunu belirten Milletvekili Şahin Tin; “Serinhisar ilçemiz yaklaşık 15 bin nüfusa hitap ediyor. 2007 yılından bu yana ilçemizde Devlet Hastanesi 24 saat kesintisiz acil servis hizmeti, hafta içi her gün diş polikliniği hizmetleri ile evde sağlık hizmetleri veriyor. Zamanla oluşan talep neticesinde burada hastanenin kamu hastanelerine bağlı hizmet vermesini sağladık. Böylelikle hastanenin hizmet ağı genişlemiş oldu. 15 yataklı bir hastane olmasına rağmen bölgenin taleplerini karşılıyor. Bize düşen ise bu hizmet ağını daha da genişletmek, tüm vatandaşlarımızın şifa kaynağına kolay ulaşımını sağlamak. Bu doğrultuda gayretliyiz, çalışıyoruz” dedi.

“Çocuk Hastalıkları uzmanı kadrosu açıldı”

“Birçok başarılı işlere imza attığımız ve hizmetler sunduğumuz Serinhisar ilçemiz için bir önemli girişimimiz daha netice verdi” diyen Milletvekili Şahin Tin; “Milletimizin tüm taleplerini önceliğimiz biliyoruz. Ancak sağlık alanında bize ulaşan ve tespit ettiğimiz talepler konusunda daha hassasız. Hastalarımızın üst düzey sağlık hizmetinden faydalanabilmesi için talepleri yakından takip ediyor ve neticelendiriyoruz. Bu kapsamda Serinhisar ilçemiz için önemli olduğunu değerlendirdiğimiz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği de kısa süre sonra hizmete başlıyor. Bu polikliniğimizin açılmasıyla birlikte Serinhisarlı hemşerilerimiz il merkezi ya da diğer ilçelere gitmek zorunda kalmayacak. Evlatlarının tedavilerini buradaki hastanede yaptırabilecekler. İlçemize ve tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi. milletvekili-sahin-tin-serinhisarin-saglik-ordusu-gucleniyor-1