Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık’ı ziyaret etti.
Birlik, beraberlik ve dayanışma mesajlarının verildiği ziyarette Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık’ın İlçeye yaptığı hizmetlerden övgüyle bahseden Mehmet Ali Yılmaz; “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin takdirleri ile İl Başkanı olarak atanmış bulunmaktayız. Türkiye Yüzyılında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin liderliğinde 2023 yılı Cumhur İttifakımızın zafer yılı olacak.
Türkiye Yüzyılının inşasında Tavas İlçemizde hep birlikte var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Rabbim utandırmasın, hayırlı görevler yapmayı nasip etsin.” dedi.
Cumhur İttifakı çatısı altında Tavasımızda güzel işler yapıldığını belirten Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık; “Cumhur İttifakı kardeşliğin, birliğin ve beraberliğin sembolüdür.
Gönül Belediyeciliği ile Türkiye Yüzyılında milletimizden aldığımız güçle hep birlikte ilk gün ki aynı heyecan, azim ve kararlılıkla Tavasımızda hizmet etmeye devam edeceğiz. Rabbim memleketimize, milletimize birlik ve beraberlik içerisinde en güzel hizmetleri yapmayı nasip etsin.” dedi.

tavas-2-2tavas-6tavas-1-3