Mermer masalar, yemek odası dekorasyonlarının en sevilen parçaları haline gelmeye başladı. Doğal bir bakış açısı ve sağlıklı bir yapısı olması nedeni ile konforlu bir kullanım sağlayan mermer masa modelleri için en merak edilen özellik mermer masa fiyatları oluyor.

Ertaş Granit özel olarak ithal etmiş olduğu mermer plakalardan, sizlerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda mermer masa modelleri üretimi gerçekleştirmektedir. İstenilen özel ölçülerde üretilen mermer masa modellerinin, fiyatları öğrenmek için Ertaş Granit Mermer ile iletişime geçebilirsiniz.

Mermer Çeşitleri

Emperador Mermer

Genellikle kahverengi tonlarda olan emperador mermer çeşidi, örümcek ağı damarları ile süslenen doğal taşlarla uyumlu mermer türüdür. Emperador Mermer, doğal taş görünümü sayesinde mobilya tasarımcılarının en çok tercih ettiği mermer çeşididir.

mermer-masa-fiyatlari

Emperador mermer masa modelleri şıklığı ile evlerinizdeki en güzel parça olmaya hazırlanıyor.

Bruno Perla Mermer

Yüksek kaliteli mermer olarak bilinen Bruno Perla Mermer, iç tasarım projelerinde koyu renkleri ve asil bir görüntüyü sevenler için özel olarak kullanılan bir mermer türüdür.

emperador-mermer

Bruno Perla Mermer, Türkiye kökenli bir mermer çeşididir. Açık kahverengi ve koyu kahverenginin birbirine karışmasından oluşan kahverengi mermer olarak da bilinen Bruno Perla, kremsi damarlara sahiptir.

bruno-perla-mermer

Kayseri Avukat Hizmetinin Kapsamı Kayseri Avukat Hizmetinin Kapsamı

Tüm bu koyu renkli mermer çeşitlerinin yanı sıra Ertaş Granit - Mermer, tüm mermer türlerinden dilediğiniz tasarımı size özel olarak tasarlayarak üretmektedir. Detaylı bilgi almak için İstanbul’da bulunan mağazasına gelebilir veya iletişim bilgileri üzerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Özel tasarım mermer masa ve mermer masa fiyatları için Ertaş Granit - Mermer en iyi tercihiniz olacak