Merkezefendi Belediyesi personeline İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verildi. İş Güvenliği Uzmanı Orhan Çetin tarafından gerçekleştirilen eğitimde çalışanların yasal hak ve sorumlulukları, iş kazalarının nedeni, ilk yardım, meslek hastalıkları gibi önemli konular hakkında bilgiler verildi. Gerçekleştirilen eğitim sonucunda işlenen konular hakkında eğitime katılan personellere sınav yapıldı.

Merkezefendi Belediyesi Çok Sesli Korosu İzmir ve Ankara’dan Ödülle Döndü Merkezefendi Belediyesi Çok Sesli Korosu İzmir ve Ankara’dan Ödülle Döndü

“Amacımız personelimizin sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışması”

Belediye personeline yönelik faydalı eğitimler vermeyi sürdürdüklerini ifade eden Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak personelimizin, iş sağlığı ve güvenliği konularında bilinç oluşturmak ve bunu hayatlarının her alanında uygulamalarını sağlamak istiyoruz. Bu programlarda personelimize verilen eğitimler çok faydalı ve önemli. Önceliğimiz her zaman personelimizin sağlığı. Onların, sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak bizim sorumluluğumuz. Ancak bu şekilde vatandaşlarımıza daha kaliteli ve daha verimli bir hizmet verebiliriz. Bu amaçla belediye olarak iş sağlığı ve güvenliği konusunda gereken hassasiyeti gösteriyoruz. Her alanda hizmet içi eğitimlerimize devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.