MAKSİAD’ ın her yıl yıl geleneksel olarak düzenlediği Bahar Pikniği'nin bu yılki durağı Buldan oldu.  Üyelerin bir araya gelerek kaynaşmalarını ve aileleriyle birlikte keyifli zaman geçirmelerini sağlayan bir piknik gerçekleştirildi. Buldan Belediye Başkanı Mehmet Ali Orpak ve eşi Özlem Orpak’ ın rehberlik ettiği gezide, aileler Buldan’ın tarihi dokularını yerinde görme şansı buldu.

Kestane Deresi Mesireliği’nde meşhur Buldan simidi eşliğinde muhteşem manzaraya karşı doğayla iç içe bir kahvaltı’ nın ardından şehir merkezine yürüyerek inildi. Katılımcılar, Buldan evlerinin ve ahşap konakların süslediği tarih kokan sokakları, dokuma ustalarının el dokuması sanatlarını ve nam salmış dokuma tekstil ürünlerini yerinde incelediler. Şehir turunun ardından doğa tutkunlarının gözdesi dört mevsim yeşilin her tonunu görülebileceği Süleymanlı Yayla göledinde piknik yapan aileler çeşitli oyunlar, doğa yürüyüşleri, küçük müzik dinletisiyle günü sonlandırdı.

Başkan Sarı: ‘’MAKSİAD üyeleri arasındaki iletişimi ve iş birliğini arttırıcı etkinlikler düzenleyerek iş dünyasındaki ilişkilerin güçlenmesine katkı sağlamaya özen gösteriyoruz. Sadece teknik temalı etkinlikler değil ailelerimizin de bir arada olduğu bu tarz etkinliklerde kaliteli ve keyifli zaman geçirerek iletişimimizi güçlendiriyor, motive oluyoruz. Bu güzel günde bizlere eşlik eden Buldan Belediye Başkanımız Mehmet Ali Orpak ve eşine, pikniğimize katılan ailelerimize çok teşekkür ederim’’ dedi.

Maksiad Denizli Suleymanli Piknik3Maksiad Denizli Suleymanli Piknik4Maksiad Denizli Suleymanli Piknik1Maksiad Denizli Suleymanli Piknik2Maksiad Denizli Suleymanli Piknik

Denizli’de Taksi Ücretlerinede Zam Geldi Denizli’de Taksi Ücretlerinede Zam Geldi