Konya'da meydana gelen feci kazada Denizli'nin Çameli ilçesinden karı koca hayatını kaybederken çocukları yaralı olarak kurtuldu.

Konya’nın Karapınar ilçesinde otomobilin karşı şeride geçip başka otomobile çarptığı kazada sürücüler ve eşleri yaşamını yitirdi. Çiftlerin yaralanan 1'i 6 aylık, diğeri 2 yaşında olan bebekleri ise hastanede tedaviye alındı.

Denizli'de 20, 21 Temmuz'da Elektrik Kesintisi Denizli'de 20, 21 Temmuz'da Elektrik Kesintisi

Gaziosmanpaşa Mahallesi Ereğli Caddesi’nde Yusuf Yılmaz’ın kontrolünü yitirdiği  otomobil, karşı şeride geçerek Hüseyin Kart idaresindeki otomobile çarptı. Her iki aracın da hurdaya döndüğü kazada Yusuf Yılmaz ve eşi Zeynep Yılmaz ile diğer otomobilin sürücüsü Hüseyin Kart ve eşi Şeyma Kart hayatını kaybetti. Yılmaz çiftinin 6 aylık bebeği Meryem Hira Yılmaz ile Kart çiftinin kızı Nisan Kart ise ağır yaralandı. İki bebek, hastanelere kaldırılıp tedaviye alındı. Kazada ölen 4 kişinin cansız bedenleri, otopsi için Karapınar Devlet Hastanesi'nin morguna götürüldü.

Denizli'nin Çameli Kınıkyeri mahallesi nüfusuna kayıtlı Hüseyin Kart ve eşi Şeyma Kart olay yerinde hayatını kaybetti. Hüseyin Kart'ın cenaze namazı bugün cuma namazına müteakip Kayhan Keskin camide kılınıp Kayhan mezarlığına defnedilecek.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Denizli Konya Kaza Huseyin Seyma Kart Cameli Kinikyeri1