Merkezefendi’nin çiçeklerle donatılırken kendi üretimi sayesinde tasarruf edileceğini belirten Coşkun, “Hem insanlarımıza iş kapısı olacak hem de çevre dostu belediyemizde önemli bir gelir elde edecek” dedi. 

İYİ Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Fatih Coşkun, ilçede şehir merkezinden mahallelere adeta vatandaşla buluşmak için mekik dokuyor. Merkezefendi’yi yakından tanıyan, vatandaşla kurduğu güçlü diyaloglarla talep ve ihtiyaçları yine yakından bilen Coşkun, hazırladığı ve kamuoyuyla paylaşmaya devam ettiği projelerle de büyük ilgi görüyor. Üst yapıdan çevreye, sosyal belediyecilikten üretici desteklerine, gençlerden eğitime, spordan kurslara, deprem gerçeğine  kadar geniş bir yelpazede sunduğu projeler beğeni topluyor. 

“EGE’NİN EN BÜYÜĞÜ GELİYOR”

İYİ Parti Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Fatih Coşkun, çevre ve doğayla ilgili hazırladığı, 3 mahalleyi kapsayan dev üretim projesini şu sözlerle açıkladı, “Göreve geldiğimizde Merkezefendi’miz için hazırladığımız projeleri bir bir hayata geçirecek, ilçemizin 4 bir yanında yatırımlarımız yükselecek. Çevre ve doğayla ilgili de gerçekten önemli bir projeyi hazırladık. Yeşil Merkezefendi’nin daim olması, park, bahçe, refüjlerin çiçeklerle, birbirinden farklı bitkilerle donatılacağı özel projemizin gerçekten ilgi çekici. Üzerlik, Saliha, Aşağı Şamlı mahallerimizi kapsayan Ege’nin en büyük süs bitkisi ve fidanlık üretim sahasını kuracağız. Burada yetişecek çiçekler, bitkiler, fidanlar hem Merkezefendi’mizi, Denizli’mizi ve ülkemizin dört bir yanını çiçek bahçesine dönüştürecek. Üretimimiz sayesinde, süs bitkisi ve fidan yetiştirmek isteyen çiftçimize de destek olacağız. Ayrıca, çiftçimizin arazisinde ihtiyaç duyduğu fidanları biz sağlayacağız. Çiftçimize fidan desteği sunacağız. Dahası bu sahalarda istihdam yaratacak, yeni bir iş olanağı kapısını aralayacağız.  Merkezefendi’miz çiçeklerle donatılırken kendi üretimimiz sayesinde tasarruf edecek, yeşil dokuya harcanacak kaynakları ilçemize seferber edeceğiz. Ürettiğimiz süs bitkileri ve fidanların, şehir dışına satışından da belediyemiz gelir sağlayacak. Biz Merkezefendi’de ‘İYİ Belediyecilik’ ile ilçemizin ‘İYİ Geleceğine’ talibiz” dedi.

Denizli'de CHP’liler Çavuşoğlu, Doğan ve Ertemur’un seçim başarısını kutladı Denizli'de CHP’liler Çavuşoğlu, Doğan ve Ertemur’un seçim başarısını kutladı

Merkezefendi Iyi Parti Yesil Proje Denizli2Merkezefendi Iyi Parti Yesil Proje Denizli3Merkezefendi Iyi Parti Yesil Proje Denizli1